Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik október és március...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik október és március között házasodtak templomban, nem volt hideg?

Figyelt kérdés
Az érdekel elsősorban, hogy a menyasszony ilyenkor mit visel a szertartáskor, ha a templomban hideg van? Nem, mintha ez lenne a legfontosabb, de akkor ilyenkor kabátban várjuk végig a szertartást?

2014. márc. 6. 11:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk 2013. decemberben volt esküvőnk, volt templomi szertartás is. Hideg volt kint is, de a templomban még hidegebb volt, épp ezért nem volt mise, lerövidítette a pap a szertartást, kb. 15 percig tartott. A násznép kabátban ült, én mint menyasszony, fehér bundát viseltem, a vőlegény pedig fehér thermo pulcsit vett a szmoking alá, ez nem volt észrevehető.
2014. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Akik"télen"esküdnek az mindig gyanús. A kívülállók azt hiszik hogy valami nem stimmel...
2014. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

2.


és kit érdekel ki mit gondol..

nálunka családban október-december házasodik

ez a szokás

mi

nagyszüleim

keresztanyám,

apukámék

unokatesómék..


nekünk kifejezetten meleg volt, október végén 20 fok.

anyukáméknál hóvihar

bundában volt... igen, kabátban volt a násznép

2014. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Na persze...mindig vannak akik elütnek a normálistól. Pl. ezek azok akik nudiznak nyilvános helyen. Ezeknek magyarázni? Inkább kikerüljük őket.
2014. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

ma 11:54

Azért volt decemberben az esküvőnk, mert akkor már tudtam, hogy babát várok. Ráadásul nem is a vőlegényemtől. És dirket ragaszkodtam a templomi esküvőhöz és a fehér ruhához ami a szűziesség jele, hogy senki ne sejtsen semmit. Ja, amúgy sátánista vagyok. Idióta...

2014. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

"Azért volt decemberben az esküvőnk, mert akkor már tudtam, hogy babát várok. Ráadásul nem is a vőlegényemtől. És dirket ragaszkodtam a templomi esküvőhöz és a fehér ruhához ami a szűziesség jele, hogy senki ne sejtsen semmit. Ja, amúgy sátánista vagyok."


Ez igen...gratulálok!

2014. márc. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

6-os

nem lehetsz ennyire ostoba..

nem érzed az iróniát?

2014. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a mai erkölcsöket elnézve már semmin sem lehet csodálkozni. Van az ilyen nőnél még rosszabb is.
2014. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Mi is októberre tervezzük nem vagyok terhes és nem is szándékozok még 1 évig - és hogy miért pont október ? mert addigra gyűlik össze annyi pénz , kérdező szerintem egy fehér meleg boleró teljesen jó ha olyat betudsz szerezni .
2014. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

2.!

Mi évfordulón akartunk és esküdtünk is, decemberben. Nem voltam terhes, rá 3 évre lettem az, szóval szerinted ebben mi nem stimmel?

2014. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!