Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férjemmel tervezzük az esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel tervezzük az esküvőt. Van 2 gyermekem, ikrek és 2 évesek. Milyen esküvőt lenne célszerű tartani?

Figyelt kérdés
Valami csendeset kis létszámmal, vagy lehet nagyobb felhajtás is? A gyerekekre szeretnék tekintettel lenni, és persze a nagyszülőkre is, hiszen ők vigyáznak a picikre, de azért élvezzék ők is a lagzit.
2008. júl. 22. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyagiak engedik, én a nagy lagzira voksolnék:)Hisz a legjobb esetben, csak egyszer van lehetőséged férjhez menni és ennek meg kell adni a módját:)
2008. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy a férjeddel? ha nem volt még hivatalos esküvö akkor az élettársaddal max.

én most voltam egy 80 fös esküvön a kisfiuk már 2,5 éves. nagyon tetszett neki az esküvö. minden játékon szerepelni akart. annyira vicces volt. igaz a nagyszülök terelgették, de nagyon élvezte.

ne a gyerekekre legyél tekintettel, nekik annyira mindegy milyen lesz, ök akkor is élvezni fogják.

nektek meg kis és nagy esküvön is pont ugyan úgy figyelnetek kell egy rájuk is.


azt megcáfolnám hogy csak egyszer lehet férhezmenni.

2008. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!