Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mivel lepjem meg a férjemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a férjemet 2. házassági évforduló alkalmából?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül tárgyi ajándékra gondolok. Rengeteg meglepi közös program ötletem van, de "sajnos" nem tudunk kimozdulni itthonról, mert kisbabánk van, akit nem tudunk senkire rábízni. Így itthon kell kreatívnak lennem, de ez már nehezebb...Nem akartam snassz gyertyafényes vacsit csinálni(hiszen minden este finom vacsival várom haza munkából, csak gyertya nélkül)... Várom az ötleteket...:)
2009. dec. 15. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én egy masnit kötöttem a nyakamba és magamat adtam neki:-))
2009. dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus film jelenet..beöltözöl sexy ruci...bebújsz e dobozba amin piros masni van....és atöbbit fantáziádra bizom.Egyébként meg még is csak jó lenne ezt a estét csak kettesben tölteni,pici babára vigyázzhat a mama v. valaki...tejet lehet fejni is :)
2009. dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!