Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek az étteremben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az étteremben kell ülésrend vagy mindenki oda üljön, ahova jól esik neki?

Figyelt kérdés

Az a bajom az ülésrenddel, hogy akkor azt úgysem lehet úgy megcsinálni, hogy mindenkinek jó legyen.


Mi a véleményetek?


2014. márc. 19. 10:35
 1/9 A kérdező kommentje:
vagyis ültetési rend:)
2014. márc. 19. 10:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány fős asztalok vannak?
2014. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
U alakban lenne az ültetés, mivel csak úgy fér el jól és még így marad elegendő tánctér is. Kb. 70-en leszünk. Csak a mi helyünk lenne fix meg a szülőké.
2014. márc. 19. 10:37
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem hasznos dolog. Főleg, ha az ülésrendet már az ajtóra kifüggesztitek. Akkor mindenki megtalálja hamar a helyét. Az ülésrend kb. addig marad fix, amíg vége a vacsorának és a fix programoknak. Utána elkezdenek az emberek táncolni, aki feláll, annak a helyére átül más, aki épp az ottmaradt emberkével akar beszélgetni...stb.

Szóval nagy előny a vacsoránál, utána meg úgyis szabadon változik.

2014. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Én sosem szerettem az ülésrendet. Rendszerint már a vacsi előtt elkezd az ember ismerkedni, beszélgetni a többiekkel, kezd kialakulni a jó hangulat, erre elszakítanak az addigi jófej társaságtól és odaültetnek valami random unokatesók mellé, akikkel ha akarom, ha nem, jópofizni kell.. Vacsi után meg már nem lépsz oda az éppen megismert idegenekhez, hogy "tudod, velem beszélgettél kaja előtt" szóval ott kicsit leül a hangulat.
2014. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Én szeretem az ha van ültetés, amennyiben jól van az megcsinálva. Nagyon el lehet tolni, de jól is lehet alakítani. Időt kell rá szánni és rokonokkal összeülve megbeszélni, hogy biztosan ne kerüljenek egymás mellé olyanok, akik pl. rossz viszonyban vannak, avagy egyáltalán nem is ismerik egymást. Ne keveredjenek össze a barátok a családdal, hiszen ők jó eséllyel nem is találkoztak még sosem.

Voltam olyan lagziban, ahol ezt borzasztóan sikerült megoldani. Barátként mentünk a párommal és olyan unokatesók közé ültettek, akikről még nem is hallottunk. A baráti társaság többi tagja is szétszórva, így nem volt annyira jó.

Szerintem az ültetéssel könnyebb kikerülni az olyan problémákat, hogy pl. egy pár utoljára ér oda, de már nincs csak a terem két végében 1-1 hely, helyezkedni kell, valakiket átültetni, akik már nem biztos hogy szívesen megmozdulnak úgy letelepedtek. Szóval ha JÓL van összeállítva, akkor szerintem egy jó dolog!

2014. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Logisztika szempontjából jobbank tartom az ülésrendet.


Egy példa: meghívsz egy házaspárt a lagziba, akik hozzák a kisgyereküket. Tehát 3 ember, akiknek nem feltétlen mindegy, hogy egymás mellett vagy nem egymás mellett ülhetnek, hiszen összetartoznak(!). Ha nincs ültetési rend, mindenki maga választ helyet, akkor nem biztos, hogy a házaspár a kicsivel talál magának három egymás mellett lévö üres helyet, mert addigra már egy csomó hely foglalt összevissza. Persze, egyezkedhetnek a többi vendéggel, hogy mi lenne, ha cserélnének, hogy 3-an egymás mellett lehessenek (vagy szemben) stb. stb, de akkor sem kellemes, hogy ezzel kell elmenjen az idö, hogy xy-nak egyezkedni kell másik xy-nal csak a helyek, az ülés miatt. A legjobb szerintem, ha ezt megspórolod a vendégeidnek.


Nyílván, aki nem családdal megy, hanem szingliként max. egy baráttal, ismerössel, annak édesmindegy, meg az ültetésrend még zavaró is neki, mert ö meg ismerkedne a társasággal. De egy lagziban szerintem a párok, kisebb családok vannak többségben, mint vendég, akiknek meg számít, hogy ne legyenek szétszakítva ill. ne kelljen "kuncsorogniuk" 2-3 egymás mellet lévö helyért.

2014. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

hasznos dolog, nekünk biztosan lesz!

Tavaly voltam egy esküvőn, ami igaz hogy sátras volt, és padok voltak, de nekem és a páromnak 1 hely volt hagyva, így ott nyomorogtunk,mivel sörpadok voltak, hátra se lehetett dőlni, egy helyen ettünk ketten, kész röhej volt az egész.

Innen kiindulva, nekünk lesz ülésrend, igaz, nem is sátras lesz a mienk, hanem étterembe lesz, ennek ellenére nem szeretnék másnak ilyen kellemetlen érzést okozni ,mint ahogy én éreztem akkor magam .

2014. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon fontos az ültetési rend. Ha nincs, akkor csak galiba van belőle, mert könnyen szétültetődnek az összetartozók. Ha pedig látják a vendégek , hogy hol a helyük nincs megzavarodás a helyfoglalásnál. Az esküvőnk legnehezebb feladata volt az ültetési rend kialakítása. Van aki párjával érkezik, van aki gyerekekkel, van aki szingli és fontos hogy ne olyan helyre üljön ahol unatkozik. Persze vannak olyan rokonok és barátok akik fontosabbnak érzik magukat és megsértődnek ha nem a főasztalhoz , vagy elég közel a főasztalhoz vannak ültetve. Mi csak úgy tudtuk nagyjából jól megoldani az ültetést, hogy pár széket kivettünk néhány asztaltól, és pár széket pluszban odatoltunk néhány asztalhoz, hogy az összetartozóknak ne kelljen külön ülnie. Nehéz meló kitörpölni hogy ki hova üljön, de megéri a fáradságot.
2014. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!