Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kedvező áron, finom vacsorát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csillag25 kérdése:

Kedvező áron, finom vacsorát adó étteremet/fogadót tudtok ajánlani kis esküvőre Dél pest megyében, vagy bizonyos kerületekben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Átlagos vacsorára gondoltunk a párommal (húsleves, sültestál, éjféli káposzta vagy pörkölt). Fontos, hogy finoman, háziasan főzzenek. Viszont mivel ketten mi álljuk az esküvő teljes költségét a párommal, az is fontos szempont, hogy reális, kedvező áron kínálják magukat.

Dél pest megyei városok vagy falvak, 23. kerület, 20. kerület, 21. kerület, 18. kerület, 19. kerület jöhet szóba! :)


Köszönöm!



#étterem #ár #vacsora #fogadó #éjféli vacsora
2014. márc. 30. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a XIII. kerületben a Zila kávéházban fogjuk a lagzit tartani.

B lehetőség a csepeli Árvay Csárda volt.


Közel azonosak az áraik, a Zila csak egy kicsivel drágább, viszont sokkal szebb.

Az Árvay csárdának a kertje nagyon szép.

2014. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
márminthogy XVIII. kerület, nem 13.
2014. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is Dél-Pest megyei vagyok, és hónapokon keresztül nézegettem a helyszíneket az esküvőnkre, de végül egy művelődési ház mellet döntöttünk, ahová a környék legjobb szakácsát hívjuk majd. Így tutira finom lesz a vacsi és sokkal olcsóbb is. De nem ez volt az egyetlen ok, hanem voltunk az utóbbi időben jó pár esküvőn éttermekben, és mindenhol azt tapasztaltuk, hogy túl kicsi a hely és valahogy nem esküvőre találták ki. Kerüljétek azokat a helyszíneket, ahol: boxos elrendezés van, sok zeg-zug van, L-alakú a terem, vagy éppen tartóoszlopok lógnak be a térbe. Hidd el, ezek nagyon szétszedik a társaságot és így nem lesz egy nagy egységes buli, inkább asztalnál üldögélés... Bár azt nem írtad, mennyire lesz kicsi az esküvő, én 100-120 főben gondolkodtam, de mondjuk 30 főnél biztosan teljesen mások a szempontok.

Hogy válaszoljak a kérdésedre, alkalmas helyszín lehet: Ráckeve-Savoyai Kastély (pince terem), Bugyi-Forster Vadászkastély (régi kastélyépülete, ez is kicsi), Dunaharaszti-Rendezvényház, vagy ha még Bács megye is szóba jöhet, akkor Kunszentmiklós-Szentmiklósi Fogadó, Kunadacs-Betyár Kúria vagy Kerekegyháza-Varga tanya is nagyon hangulatos. Jó tudnod továbbá, hogy mostanában kis esküvőkre nem biztos, hogy odaadják a szombati napot, ahol van nagyobb rendezvényterem is, ott vagy csak péntekre adják oda, vagy egy másik esküvő is menni fog veletek párhuzamosan...

Sok sikert a további szervezkedéshez és nagyon sok boldogságot! :)

2014. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!