Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak szerintem nem illik ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem illik ez egy esküvőn?

Figyelt kérdés

Egy hónapja meghívtuk az esküvőnkre édesanyám öccsét, aki akkor még kapcsolatban volt, már 8 éve.

Milyen hosszú kapcsolat volt, úgy hívtam meg, hogy hozza a párját is, de következő hétvégén szétmentek.

Azóta a csávó falja az életet, iszik, bulizik, és minden hétvégén új szafkával van együtt.

Megkérdeztem, hogy most akkor mi lesz, egyedül jön? Mivel egy hónap múlva itt az esküvő, szerettük volna, ha minden vendég el tudja már dönteni, hogy egyedül jön-e?

Azt hittem a volt párjával még kibékülnek, mivel azt mondta, számoljunk egy párt is neki.

Leadtuk a létszámot de mivel névre szóló kis ültetőkártyák lesznek, megkérdeztem, hogy mégis kit hoz magával, mivel azt is lassan meg kell csináltatni.

Erre nagyon hetykén azt mondta, mit tudja még ő, majd meglátja, messze van még.

azóta könyörgök érte, hogy mondja már meg, kit hozna, mert fontos. Azt mondta, nem tudja, majd valami kis útszélit, akit akkor estére össze tud szedni.

Én kicsit kiadtam,mert én nem útszélit hívtam meg, hanem a párját. ha nem a párja, ne hozza inkább. főleg hogy még a nevét se tudja elmondani, én egy tök idegen kis cafkának pedig nem akarom fizetni a 15 ezer forintos vacsoráját, mert nem is ismerem.

Meg majd ha nézzük a képeket később, azt se fogjuk tudni ki az a a nő?

A mai napig nem tudtam még kiszedni belőle, mert ő szerinte nem fontos. De mivel mindenkinek a neve kint lesz a helyén fontos, vagy majd arra az egy helyre mit írjak? kinek a nevét? Meg igazából igenis tudni akarom, kit hozna. mit csináljak?



2014. ápr. 7. 21:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mondd meg neki, hogy vagy eldönti, hogy kit visz, vagy akkor egyedül megy és kész. Ha nem tetszik a rendszer, így járt. Én sem örülnék, ha valami egyéjszakás nőt hozna oda, oké, hogy az ő döntése, hogy kivel van, de hát olyat ne vigyen már magával, akit ő sem ismer, csak max a nevét tudja.
2014. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

ajánlj neki kompromisszumot. Mondd meg neki, hogy vagy mondja meg,és mutassa be a lányt, és ha akarja,hogy jöjjön,akkor fizesse ki ő maga a lánynak a 15.000 Ft-os étkezést, vagy ne hozzon senkit se.

Szerintem ez így lenne korrekt.

Ha meg neki áll veszekedni,akkor meg meg kell mondani,hogy ha nem tudja magát moderálni,akkor nem muszáj eljönni( bár ezt én magam se tudnám mondani a tesómnak)

De abban teljesen egyetértek,hogy egy idegenre én se fizetnék

2014. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell tovább gondolkodnod elvégre ez a te/ti nagy napotok úgyhogy nemes egyszerűséggel közlöd vele, hogy egy ilyen esemény szervezése pontos munkát sok pénzt emészt fel és igen fáradságos.

Miután ezt az egészet a nemtörődöm viselkedésével bojkottálja eldöntöttétek, hogy csak ő jöhet és nem hozhat senkit! Ennyi meg egy bambi részetekről le van zárva a "barátnő" projekt. Ha ez nem tetszik neki akkor otthon is maradhat az meg az ő döntése lesz.


Szerintem ne rágódj rajta legyél már egy kicsit karakánabb és határozottabb egyenlőre ez még a te döntésed kit hívsz meg a te oldaladról és nem őrajta múlik a dolog.


Ennyit sz..rakodott így járt! Nem kell ezen rugózni egy gyors döntés részedről és kész.

Egy esküvő úgyis családi esemény nem kellenek oda senkit sem ismerő idegenek.

2014. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%

Simán mondd meg neki, hogy ha eddig nem tudott válaszolni, ez van, egyedül menjen.

Ne is vigyen idegent, milyen dolog ez már??

2014. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%

Ne könyörögj neki egy arra az estére felszedendő csaj nevéért, egyszerűen mondd meg, hogy mivel neki épp nincs barátnője, párja (egyéjszakás nem számít párnak még a "hűdelaza" felfogás szerint sem!) hát őt nagyon szívesen látjátok EGYEDÜL.

Ennyi, én a helyedben nem idegelném miatta magam, és főleg nem pitiznék neki, hogy ugyan találja már ki, honnan fogja felszedni az aznap esti ágymelegítőjét - és főleg nem hívnám meg ezt az ágymelegítőt az esküvőmre.

2014. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
szerintem is mondd meg neki, hogy őt egyedül várjátok, kész. nehogy már egy vadidegen, éppen csak felszedett akárkit vigyen!
2014. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
18%

" kis cafkának pedig nem akarom fizetni a 15 ezer forintos vacsoráját"


Azt sem tudod ki de már cafka, meg mintha nem vinné az ember vissza nászajándékba a vacsora árának dupláját minimum. Kicsit vegyél vissza

2014. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

nehogy már én vegyek vissza! A kis cafkát pedig tehetem macskakörömbe, mivel a drága nagybátyám is így írta.... az pedig hogy sokkal több pénzt adna egy idegen nő, kétlem, de nem is érdekel!

többieknek köszönöm a választ!

2014. ápr. 7. 22:34
 9/27 anonim ***** válasza:
27%
Elõre is elnézést kérek mert nem olvartam teljesen végig. De nagyon önzõnek hangzik ez a kérdés. Szegénynek nem rég lett vége a több éves kapcsolátának te meg az ültetõ kártyával cseszteted. Legtöbb férfi ùgy heveri ki a szakitást ha össze vissza csajozik, mi nõk pedig magunkba zuhanunk, hát had csinálja ami jól esik neki. Ez a nap rólatok szól de azért màst is figyelembe kell venni. Engem ha ilyesmivel piszkálnának lehet el se mennék.
2014. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%
te utolsó, ki nem szarja le, hogy épp most heveri ki a szakítást? jó, heverje, csajozzon. de akkor sincs joga ehhez a párral szemben. hogy majd valakit hozok, vagy sem, ki tudja, lehet, hogy mégsem.
2014. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!