Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül egy esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy esküvő?

Figyelt kérdés
Csak polgári esküvőt szeretnénk, semmi felhajtás, csak a családtagok lennének jelen (szülők, testvérek). Kb. mennyibe kerülne így egy esküvő, ha a szertartás utáni ebédet is saját magam készítem? Ha jövő májusra tervezzük a nagy napot, mennyivel előtte kell intézkedni? Előre is köszönöm a segítséget.
2014. ápr. 13. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A polgári szertartás maga hivatali időben ingyenes. Amiért pénzt szoktak kérni a házasságkötő terem használata meg kismillió egyéb jogcím pl. zene, gyertyagyújtás, közös kenyér, pezsgős koccintás ilyesmi. Ez változó, kérdezd meg. A kaját meg szerintem kalkuláld ki egy hasonló méretű családi rendezvény pl. ballagás költségei alapján.
2014. ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2014. ápr. 13. 09:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Hét-nyolc évvel ezelőtti két adatom van, az egyik ötször akkora, mint a másik. Nagyon függ tehát a költség a rongyrázási hajlamtól.

> ha a szertartás utáni ebédet is saját magam készítem


A menyasszony ne főzzön ezen a nagy napon!


> mennyivel előtte kell intézkedni?

Húsz fős ebéddel számolva, a helyfoglalás ügyében két héttel előre elegendő.

2014. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akartok extra szolgáltatást, akkor csak pár ezer forint.

Az ebédet nyugodtan megfőzheted te is. A költség attól függ, hogy mit akarsz főzni.

2014. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hivatalban kerdezz ra, hogy hanyan lehetnek jelen, ha a hivatali, es nem a hazassagkoto termes verziot valasztjatok, mert Fehervaron pl. csak a ket tanu johetett be hivatalosan (plusz ket embert meg megkertunk, hogy bejohessen, de tobben nem is fertunk volna el). A hazassagkoto termes verzio ott 7900ft lett volna, ha azt valasztjuk.


Ruhat en netrol rendeltem, kb 12e ft volt, terdig ero feher alkalmi ruha. Mi utana etterembe mentunk, de csak negyesben,az asszem 8e ft volt, de azt anyosomtol kaptuk ajandekba. Szerintem olyan 5-10e forintbol ki lehet hozni egy nagyobb csaladi ebedet max 20 fore, sutemeny nelkul, persze ez is attol fugg, hogy paprikas krumplit, vagy sült csirkemellett keszitenel inkabb.

2014. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

annyiba kerül amennyibe te akarod hogy kerüljön

a hivatali része, ha hétköznapra teszitek teljesen ingyenes alanyi jogon járó szolgáltatás

2014. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. máj. 2. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!