Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az "ültetőkártyánk" mézeskalác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "ültetőkártyánk" mézeskalács szív lesz, mely egyben a köszönő ajándék is. Szeretnék egy kis papírkát rárakni csak nem tudom mit írjak rá?

Figyelt kérdés
"Köszönjük,hogy velünk ünnepeltél Kata és Misi" nem tetszik hiszen ezt a lagzi elején kapják meg, amikor még éppen csak megérkeztek. Vagy túlpörgöm és legyen az rajta?

2014. ápr. 24. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem legyen külön ültető kártya, vagy akkor a vendég neve legyen rajta, mert nincs sok értelme
2014. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez a "tökéletesen felesleges" kategória.
2014. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Igen, túlpörgöd! :)


Ha a lagzi elején kapnak egy kártyát, minek még egy? (Mellesleg egy esemény kezdetén múlt időben lévő kártyát adni szerintem fura. "Örülünk, hogy eljöttél, de már mehetsz is", kb így hangzik :D )

2014. ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Köszönjük, hogy megtiszteltél a jelenléteddel életünk e fontos napján. Kata és Misi

Lehet ültetőkártya és a köszönő ajándék kísérője is.

2014. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
és ha csak a lagzi dátuma meg a nevetek lenne rajta?
2014. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Felesleges a papír. A mézeskalácsot meg lehet enni, a papírt kidobják.

Nálunk sima ültetőkártya lesz, mi magunk fogjuk megcsinálni.

2014. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írhatod pl. hogy köszönjük a részvételt.
2014. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is a dátum+nevek mellett voksolok.


Én úgy tudom elképzelni, hogy magára a mézeskalácsra meg a delikvens neve, és ahol össze van kötve a csomagoló anyag, ott egy kis szalagra írva a dátum+nevetek

Vagy a kalács hátuljára egy papír, ugyan olyan alakú, mint a kalács, és arra írva a nevetek+dátum


[link]

2014. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk mézeskalács volt, cukorral írva a név (ültető kártya helyett) Mikor kész lettek a fényképek a meghívóhoz tartozó köszönőkártyát küldtük el 1db fényképpel.
2014. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!