Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeptember elejére még van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember elejére még van esély esküvőt szervezni?

Figyelt kérdés

Elég az idő hozzá?

130fős lenne



2014. ápr. 30. 13:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Sztem nem. Max. vmi ótvar helyre. A jobb, normálisabb helyek akár már egy évre előre le vannak foglalva.
2014. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%

első miért le leszavzva? igaza van, a jobb helyek már le vannak foglalva az összes hétvége.

becsúszott a gyerek és azért kell sietni?

2014. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hova. Nyilván a népszerűbb helyekre sokat kell várni, de rengeteg gyönyörű hely van az országban és manapság nem is házasodnak olyan sokat szóval biztos, hogy van szabad hely szeptemberre is.
2014. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Én nem értékeltem senkit, nem én szavaztam az elsőt le.

Igazából nagyon szeretnék már babát, és az esküvőt eredetileg jövő májusra terveztük

2014. ápr. 30. 13:55
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Hol, melyik városban lenne az esküvő?
2014. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Tolna megye
2014. ápr. 30. 13:57
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van.Persze sos utána kell járni mindennek, mert lesz aki már elutasít, de nem reménytelen, rengeteg jó hely, jó zenekar, jó fotós van.
2014. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom az első miért lett lepontozva, mivel nem mond hülyeséget. Nekünk tavaly szeptemberben volt 130 fős esküvőnk, előző év decemberben kezdtük lefoglalni a zenészt, vőfélyt, stb., de még úgy is gondok voltak, és 1 héttel toltuk az általunk kitűzött időpontot csak azért, mert azt a helyet amit "kinéztünk", már lefoglalták.
2014. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Viszont meg lehet próbálni, nem lehetetlen :) sok sikert és boldogságot kívánok :)
2014. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó esélyed van rá, hogy szép esküvőt szervezz.

Néhány ötlet:

- Kérdezd meg az összes olyan éttermet, ami szóba jön..

- Kérdezd meg az anyakönyvvezetőt..

- Ha minden szombatra minden jó hely foglalt, akkor érdemes mérlegelni, hogy lehetne-e pénteken.

- Zenészeket már könnyebb találni..

- A többivel meg abszolút időben vagytok: virág, ruha (óriási a választék mindenhol, másik városban is tudsz bérelni), meghívók, tanúk, fotós, torta, ezekhez simán elég az idő.

2014. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!