Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki lagzi nélkül tartotta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki lagzi nélkül tartotta az esküvőjét, hogy zajlott?

Figyelt kérdés
Hányan voltak? Miért nem volt lagzi? Nem furcsálták a rokonok?
2014. máj. 2. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

4en voltunk a ket tanuval egyutt, nem volt lagzi, mert nem volt ra penzunk.

Boldogan elunk azota is, most mar lassan harom eve :)

2014. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

16-an voltunk,nem akartam fölöslegesen pénz kidobni az ablakon.Amikor megvolt a polgári másfél éve akkor úgy voltunk vele lesz templomi is amit HOLNAPRA terveztünk.De aztán meggondoltam magam a férjem meg nem ellenkezett.Vannak számomra fontosabb dolgok mint a nagy cécó.Van olyan a közvetlen környezeteben aki majdnem akkor esküdött mint mi hatalmas mulatsággal de ők már nincsenek együtt pedig nem sok idő telt el azóta azért még.

Szóval nem azon múlik ez mekkora bulit csinál belőle az ember.

Rokonok???Hát nem nagyon érdekel mit szóltak/szólnak.Ez a mi döntésünk,mi így vagyunk boldogok.

2014. máj. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2 tanú volt. Két tanúval bementünk az önkormányzathoz, és pár perccel később mint férj és feleség távoztunk. Elmentünk 4-en egy kocsmába, ittunk egy üveg pezsgőt, és utána mindenki ment haza.

Nem furcsálták a rokonok, mert tudták nem lesz nagy esküvő. Talán egy kicsit örültek is nekik, mert a mai világban mindenkinek számít a pénz. Mi meg sajnáltunk volna milliókat kidobni nagy lagzira, amikor van helye a pénznek.

2014. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én konkrétan olyanra gondolok, hogy meg van a normális esküvő, templomi is csak utána nincs lagzi. De a vendégsereg meg lenne rendesen.. Sajnos a családjaink nem tudnak viselkedni, isznak, bunkók. Emiatt nem akarunk műsort a lagzin. Úgy terveznénk, hogy megtartjuk az esküvőt, templomival együtt vendégekkel /kb 60/ és utána mi egyből nászútra mennénk. Semmi kaja, buli, semmi.
2014. máj. 2. 10:13
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Így semmi értelme. Vagy legyen lagzi kajálással, vagy ne legyen. Ha templomi esküvőt akartok, azt is ehet úgy, hogy csak 2 tanú van.

Ha szégyelled a családodat, rokonokat mert képtelenek viselkedni akkor ne hívd meg őket. ennyi. A esküvőre, templomba hívj meg pár embert akiknek a meghívó átadásán megmondjátok, hogy csak önkormányzati, és templom lesz. de se kaja se pia. Vagy elmennek vagy nem.

De olyat csinálni, hogy meghívsz majdnem 100 embert a két szertartásra, és utána mindenki menjen amerre lát..nos ez pofátlanság...


Amúgy nemrég voltunk olyan lagziban ahol az ifjú pár a szertartások után egyből elmentek nászútra. De a násznép ünnepelt a lagzin, mert meg volt tartva. A szülők voltak a házigazdák az ifjú pár helyet.

2014. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem unokatestvéreim.

Elmentek 4-en Ciprusra ( 2 tanú, unokatestvérem és neje ) + pap, ott kiálltak a tengerparthoz, pap elmondja a szövegét, igen - igen, stb, stb. és ott voltak 2 hetet még nászúton. Hogy a család örült-e nekik? Nem. Örültek, hogy boldogok, de haragudtak mert az egész család nélkül 2 baráttal tartottak esküvőt. Már megbánták azóta, de akkor tetszett nekik.

2014. máj. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha csak ez a gond, egyszeru a dolog, kell nehany kigyurt nagydarab embert megbizni, akik kitessekelik a vallalhatatlanna valt rokont a lagzirol.

Arra figyelj hogy te eppen akkor ne legyel latotavolsagban, utolag meg lehet szabadkozni, ohgy hat en is nagyon sajnalom, de ez az etterem szemelyzete, ezek ilyenek, kar hogy epp veletlenul nem voltam ott...

2014. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk úgy volt, hogy szertartás előtt (csak polgárink volt egy művészeti központban) volt egy kis vendégvárás, ahol volt süti/szendvics/üdítő, ide kb. 90-100 ember jött. Majd utána közös fényképezkedés, és kb. 60 emberrel átvonultunk az étterembe, ahol tartottunk egy ünnepi ebédet+tortázást. Azért nem volt lagzink, mert utálunk táncolni, és a társaságból többen nem tudnak viselkedni alkohol hatása alatt... Először kicsit értetlenkedtek a rokonok, de a templomi esküvő hiányából nagyobb vita volt, mint a lagzi hiányából :D Vendégvárást/ebédet viszont tartani szerettünk volna, hogy mégse éhesen eresszük útra a vendégeket, ha már megtiszteltek vele, hogy eljöttek. :)
2014. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
Mi tizen voltunk, a szűk család az egyházin, azért nem hívtunk meg mást a templomba, mert a vacsit csak ennyi főre akartuk és ciki lett volna utána hazaküldeni az embereket. Sokan megsértődtek, de akkor is megsértődtek volna hanem kapnak kaját...Nekünk így volt tökéletes. A polgári meg 2 tanús volt előtte hétköznap egy baráti párral, velük is kajáltunk utána.
2014. máj. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi otthon a kertben láttuk vendégül a vendégeket,12-en voltunk,ez a legszűkebb családi kör.Az esküvőre minden barát,kolléga ismerős meg volt hívva,elmondtuk,hogy nem akarunk lagzit,ezért így döntöttünk.

A rokonokat nem kérdeztük,hogy furcsa e ez nekik:)

Após berzenkedett egy darabig,hogy a mittudoménkiknek is ők ott volt a lagziján stb...meg se hallottuk...én elég gyorsan rövidre tudom zárni az ilyesmit.

Egy részt pénzünk sem lett volna,hogy lagzit csináljunk,másrészt egyikünk sem akarta ezt a fajta felhajtást...

Még annyit,én vidéki vagyok,mikor először hallottam,hogy van olyan,hogy 2féle meghívót nyomtatnak(csak esküvős-lagzis)nem is értettem...azt mondtam,na én ilyet biztos,hogy nem csinálnék:)

Mikor megtudták az ismerősök,hogy esküvőnk lesz,egyértelmű volt nekik,hogy ott lesznek az esküvőn,úgyhogy így döntöttünk...senkinek nem volt gond ez a megoldás,nekem pedig egy percig nem okozott fejfájást,hogy ki mit gondol.

Ma is úgy gondolom,hogy ugyanúgy csinálnánk mindent.

2014. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!