Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői dekorációhoz kérhetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői dekorációhoz kérhetném segítségeteket?

Figyelt kérdés

Szeretném magam fel díszíteni az éttermet így arra gondoltam meg veszem a kellékeket az éterem biztosít székszoknyát, de azt elfelejtem megkérdezni hogy a terítőket is meg asztalszoknyát is adják e vagy azt a dekoratőr szokta vinni ? Netten néztem nem drágák.

Kör asztalok lesznek 85 fős lagzi lesz egy asztalhoz 10 fő kényelmesen elfér. Szerintetek milyen díszítést csináljak ötletek gyűjtök most. Netten a teremet meg lehet tekinteni Salgótarján Galcsik fogadó és galériában halászfogadó. Köszönöm válaszaitokat.



2014. máj. 8. 17:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

A drapéria szerintem is nagy falat lesz nem profiknak. Mire mindent megvesztek hozzá (textil, állvány, izzósor), drágább lesz, mint a dekoratőr, és nem is lesz olyan a végeredmény. Na meg utána mit csinálsz a sok dekortextillel?


A szalvéta nagyon szép, ilyen apróságokat nyugodtan be lehet vállalni, de a helyszíni drapériázást én a leglelkesebb amatőr csapat számára is túl nagy feladatnak érzem. Mi van, ha ott derül ki előző nap, hogy mégse mutat jól, vagy épp kevés úgy, akkor már késő textilért rohanni vagy B-tervet kitalálni. Én félnék tőle őszintén szólva.

2014. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Ennek az ismerősömnek vannak meg ezek a narancssárga díszítések, kapta ő is és ami a képen van minden meg van neki. Nem hivatásos de ami a képen van ő meg pár ember készíttette itt csak azzal lesz más hogy nem az ő barátait viszi hanem minket. Köszönöm válaszaitokat és a tanácsokat. Asztal díszt kinéztem Átlátszó vázába teszek narancssárga zselés golyót és narancs karikákat és láttam bele nagyon szép selyem virág csokrokat azt teszem bele :) és selyem szirmokat szórok szét az asztalon.
2014. máj. 9. 08:50
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez olyan tipikus falusi suttyó díszítés. Hajtogatott szalvéta, lufiszívecske meg műanyag organza :S
2014. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Itt a falusi suttyo te vagy kedves utolso. Tudod, draperiat az csinaltat, akinek meg van a penze jo par meter dekorselyemre, a lufiviragrol csak annyit, hogy bar lehet neked nem tetszik, de kulfoldon ez kulon szakma. Jo, beismerem, a kepen lathato darab nem profi munka, de most nem errol van szo konkretan. Itthon ez a fajta diszites meg nem terjedt el igazan, mert a minosegi dekoracio lufibol eleg draga. A hajtogatott szalveta pedig jelzes erteku a nasznepnek, hogy mennyit foglalkozott a par azzal, hogy minden reszlet meglegyen.

Becsulendo, hogy maga szeretne elkesziteni, tervezi, utananez dolgoknak. Lehet nem jon ki olcsobban es nem lesz olyan profi, mintha dekoros csinalta volna, de erre legalabb emlekezni fog. Erre a suttyo falusi diszitesre.

2014. máj. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Sajnos a belinkelt kép szerintem is elég gagyi. Ez a narancssárga valami szörnyű....bocsi, nem bántani akarlak, de én ezt nem vállalnám be. Bár nekem teljesen más az ízlésem, viszont mivel tudom, hogy szépre nem tudnám magam sem megcsinálni, ezért egyértelműen dekorost kértem fel. Ezen látszik, hogy semmi minőség nincs benne. Bocs mégegyszer, de ha csak ezt sikerül kihozni belőle, akkor inkább ne tedd, mert nem arra fognak emlékezni, hogy jajj de szép, ügyes, egyedül csinált mindent, hanem arra, hogy jajj de csúnya, gagyi az egész..
2014. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

utolsó, szerintem a rokonok a díszítésre fognak utoljára emlékezni :)


nekem tetszik a narancs, amit mutattál

2014. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
51%

Ne mondd már, hogy nem nézi meg az ember a lagzin, hogy egy igényesen, szépen dekorált teremben tölt-e el 10 órát, vagy egy ilyen lufikkal meg 20ft/méter organzákkal összedobott iskolai ebédlőben...?


Marhára megnézi minden egyes vendég, még akkor is, ha nem a legfontosabb számukra.


Építő jelleggel szeretném hozzáfűzni, hogy a fogadó is eleve alsó-középkategóriás, ha valamit ki akar hozni belőle az ember, akkor az ilyen "legolcsóbb" megoldások a tuti kudarccal egyenlőek. Ui.: egy gagyi, hajtogatott szalvétaformánál százszor többet ér ha a szalvétát egyszerűen ízlésesen a tányérra/mellé helyezed. Az ilyen állatkának hajtogatott szarok utoljára az óvodában voltak divatosak/szépek.

A másik nagy buktatója minden amúgy ízlésesen berendezett teremnek pedig a LUFI. Mindent sikeresen bazárivá, búcsú-jellegűvé varázsol.

2014. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Sajnálatos hogy van pár ember aki így fogja fel, az én családom meg barátaim szerencsére nem olyan nagyképű bunkók hogy azért jönnek el hogy díszítést lessenek, a másik meg tanácsot kértem nem gunyolódást. Elég szomorú hogy egyesek így gondolják hogy a dekoráció a legfontosabb azon a napon én meg párom leszünk a legfontosabbak. A másik régen még egy lufi se volt és jééé boldog házasok vannak.
2014. máj. 13. 20:21
 19/26 anonim ***** válasza:
Minek akarsz akkor díszíteni, ha ennyire nem fontos?
2014. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Kedves 68%-os! Tudom, hogy közöd van az esküvő iparhoz, de akkor tudhatnád, hogy milyen egy igazi lufi dekor. Jó, ami a képen van az tényleg gagyi, de egy profi által készített nem lesz bazári. Egyébként minek szólsz hozzá minden ilyen jellegű kérdéshez, ha csak leszólni tudsz mindent? Fogd már fel, hogy nem mindenki akar több százezret költeni a dekorra (ruhára, ami nagyon szíven szokott téged ütni) vagy csak saját maga szeretné elkészíteni. Egyébként pedig ilyen stílussal nem lehetsz valami közkedvelt a menyasszonyoknál.
2014. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!