Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 22 évesen egyetemistaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen egyetemistaként milyen értékben illene nászajándékot adni az idősebb testvéreméknek?

Figyelt kérdés
Félretett pénzem van, de állandó keresetem nincs.

2014. máj. 14. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék a nővéred, én nem várnék el tőled külön nászajándékot, pláne ha a szüleiddel együtt élsz.

Szerintem valami apróságot vegyél, pl. egy nagyon szép albumot az esküvői fényképeknek, vagy képkeretet, vagy valami ilyesmit.

2014. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Mi hárman vettünk egy teafőzőt.
2014. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. A szüleiddel együtt adod az ajándékot, mert még nem vagy önálló vagy veszel valami személyes, kisebb ajándékot. Az én ötletem: egy üveg bort veszel és rágravíroztatod az üvegre a nevüket meg a dátumot.
2014. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi gy aznapi újságot kaptunk (nem tudom melyik lap), hogy tudjuk mi történt az esküvőnkkor a nagyvilágban, nekem nagyon tetszett! :)
2014. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Menyasszonytáncba egy 5 ezrest adhatsz (egy műszaknyi diákmunka, 2-3 magánóra).
2014. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a csalad kozosen is adhat, tehat a szuleiddel egyutt kell adni ajandekot, s ekkor kell hangsulyozni, hogy ez a szuloktol es az ocsettol van pl.
2014. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyáron lesz az esküvõm, húgom 19 éves. Nem várok tõle semmit. Jó, hogy felhoztad ráállítom anyukámat, hogy beszélje le ha valamit szeretne venni :) persze egy személyes apróságnak azért a lelkem mêlyên örülnék. Szerintem te is ilyenben gondolkozz
2014. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem várnék el tőled semmit, a diákmunkával megkeresett pénzed ne rám költsd.

Viszont pl egy ilyet összerakhatsz:


[link]


Mókás és pár ezer forintból megvan. Plusz személyre szabhatod :)

2014. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor megfogadom a tanácsotokat, és próbálok valami nem túl drága, de jópofa dolgot. Felpontoztam mindenkit.
2014. máj. 14. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egy nagy, szép fotóalbumnak nagyon örülnék :) ilyen 2-3-500 képesnek. Olyan szépeket lehet kapni akár a tescoban is, 5000ft körül láttam épp tegnap!
2014. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!