Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen fehérneműd volt/lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fehérneműd volt/lesz a menyasszonyi ruha alatt? Triumphban gondolkozom, de sokallom nagyon az árát. Ugyanakkor meg ez a nagy napom.

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 11:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
És a többi dologra nem sokalltad? Akkor ne ezen múljon már.
2014. máj. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%

Rajtam egy kis kék bugyi volt (nem tanga), meg egy olyan melltartó, ami a ruha alatt szépen tartotta a melleimet.

Arra nem emlékszem, milyen márka volt, de az volt a fő szempont, hogy a ruha alatt jól mutasson. Szilikon pántja volt, és átkapcsolható, mert nyakbaakasztós menyecskeruhám volt.

2014. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%

én soha nem értettem az a pénzverést az esküvőre... meg 150 fős lagzi (akiknek a felét nem ismerjük), meg sorolhatnám... komolyan mondom mire jó az egész?... utána meg 5 év után válás :D


Vagy a rokonoknak még az is számít hogy milyen bugyi van rajtad?

2014. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

én a mindennapokban is Triumphot hordok, így az esküvőn is az lesz rajtam.

Ráadásul a bugyi nem is teljesen új, mert tavaly vettem, de csak 2-3 alkalommal volt rajtam.

Melltartót nem kell vennem, a ruhának is és a menyecskeruhának is beépített melltartója van.

Harisnyát vettem, Calzedoniában, márkáját nem tudom.


Én nászéjszakás hálóingre költöttem sokat :)

2014. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Intimissimi-ben is nagyon jók vannak. Hasonló árú, mint a Triumph. De szerintem fazonokban nagyobb választékuk van. Vannak kifejezetten menyasszonyi darabok is.
2014. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
Mivel ez lesz a nagy napod, ne vegyél fel se bugyit, se melltartót. A nászéjszakára úgy sem fog kelleni.
2014. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Intimissimiben tenyleg nagyon szep fehernemuk vannak :-)

4-5E forintert olyat kapsz hogy hajajj :) azt az 5E forintot mar nem sajnalnam miert is? amugy senki nem fogja nezni a bugyidat es a melltartodat szerintem :D

A naszejszaka pedig... na a ferjed foleg nem fogja nezni :DDDD

2014. máj. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Lemila lingerie


(attól,hogy egy fehérnemű drága,még lehet rusnya)

2014. máj. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Melltartó nem kellett,a ruhával volt egbyben.

bugyit nem vettem külön újat,inkább maradt az egyik kedvenc pamut tangám.

Újat nem akartam,mert mi van ha csúszkál,nem kényelmes,bevág,stb.

Lagzi alatt egyébként is úgy leizzadtunk,hogy miután párom kibontott a ruhámból,először zuhanyoztunk.

viszont a "hálóruhára" viszonylag sokat költöttem,az 15ezer volt :)

2014. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Sariana volt de azt ma már nem árulnak. A melltartó megvan a mai napig, de ma már túl puhának tartom, hiába tökéletes a mérete nem tart semmit. A bugyi sajnos elkeveredett valahol :(. Akárhol is veszed, amikor próbálod, mindenképp nézd meg úgyis magadon hogy ráveszel egy pólót. Úgy látszik igazán milyen alakot csinál a mellednek.
2014. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!