Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nők! Ti hogyan választjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti hogyan választjátok meg a jegygyűrű méretét?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy alapjába véve vékony típus vagyok, viszont az elmúlt egy évben betegség miatt feljött 7 kg majd le is ment. Ezalatt észre vettem, hogy legalább 2 méretet változott az ujjam. Most 53 méretű az ujjam, viszont nyilván terhesség és egyebek miatt hízni fogok, majd vissza fogyni. Alapból nagyobbat vettetek? ...de ha lefogyok le fog esni rólam ... Ti hogyan oldottátok meg?

2014. máj. 17. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, én offolok, de erre én is kíváncsi lennék. A lánykérős gyűrűm picit nagy rám... úgy voltam vele, hogy majd elmegyek és bevetetem. Ennek már 8 hónapja, de sztem nem kisebbíttetem meg, mert pl. mikor nagyon meleg van, márpedig jön a nyár, akkor beledagad, vagyis tágul az ujjam, úgyhogy sztem hagyom így. Inkább legyen nagyobb, amondó vagyok :)
2014. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem alapból egy mérettel nagyobb kell, mert a bütyköm széles, nem megy rajta át az a gyűrű, ami kényelmes lenne, ne lötyögne az ujjamon.

Így nem dagad bele nyáron az ujjam, viszont télen kicsit zavaró, hogy mozog, elfordul.

Nem kalkulálnék arra az esetre, hogy terhes leszek, vagy felszedek néhány kilót, pláne ha ez csak átmeneti. Akkor max a terhességem alatt nem hordom a gyűrűt, de egy-két év miatt biztosan nem vennék nagyobbat, mert életem hátralevő részében fogok szívni miatta. Ami biztos, hogy csak olyan gyűrűt választanék, amit szükség esetén lehet szűkíteni, vagy toldani.

2014. máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ditta323 ***** válasza:

Szia Én speciel levettem a házassági /eljegyzési gyűrűm/, majd ha megszületik a babó visszaveszem.:)

Amúgy néha szoktam nyakláncra tenni és a nyakamba hordom, ha olyan helyre megyünk. Amúgy 1* állítanának a méretén, de azt majd akkor veszem igénybe, ha nem adok le :)

2014. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a súlygyarapodás miatt vastagodhat meg az ujj, hanem az idő múlásával, akár már 40 fölött is ízületes lehet az ujj, amitől megvastagszik, akár csak időszakosan is. Alig van olyan 40 fölötti kolléganőm, akinek jó lenne a gyűrűje.
2014. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt hordd a nyakadban egy láncon, akkor is rajtad van, és nem kell alakítgatni :) hidd el, szülés utáni hónapokban rengeteg fontosabb dolgod lesz, mint ékszerészhez mászkálni.
2014. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felhúztam az ujjamra, passzolt, megvettük.

a "nyilván" terhesség alatt hízni fogsz az egyáltalán nem biztos, anyám vizesedett, megvastagodtak az ujjai, ki kellett tágíttatni a gyűrűjét, és a terhesség utolsó napjáig hordtam és azóta is.

De ha hízásra hajlamos vagy, akkor szerintem ne valami mintásat válassz, hanem simát, mert tágításnál/szűkítésnél a minta torzul (ha jól tudom)

2014. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!