Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői fotózás aznap, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői fotózás aznap, vagy előző nap?

Figyelt kérdés
Tudom, volt már ilyen kérdés régebben, de kíváncsi vagyok új válaszokra is. Esküvőnk augusztusban egy szombati napon lesz, de a fotós ajánlotta, hogy előző napokban legyen a kreatív fotózás(csütörtökön tudja megcsinálni). Oké, smink, frizura, csokor, mindenből dupla, de nem kellene a nagy napon rohangálni, nyugodtabbak lennénk. Vagy nem? Mik a tapasztalatok? Viszont az ugye mégsem a a nagy nap, elveszti a varázsát...?!

2014. máj. 20. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
miért kellene rohangálni? Okosan kell megszervezni.
2014. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Ezer százalék, hogy nem mennék ilyenbe bele.

Számomra az volt az ideális, hogy a nagy napon látott a férjem először a ruhában, sminkkel, frizurával, annak megvolt a hangulata. Most hogy néz ki, hogy szépen felöltözöl, mintha esküvőd lenne, elmentek fotóshoz, majd pedig másnap újra smink, ruha, csokor, egyéb és úgy álltok oda összeházasodni, hogy tulajdonképpen már mindenki látott mindent. Számomra egyáltalán nem lenne hangulatos.

A másik meg, hogy akkor jobb, ha dupla szervezés, dupla időt rászánsz ez miatt 2 nap miatt, minthogy megvan az esküvő, utána pedig elmentek a helyre, ahol lesz a lagzi, elkezditek a táncot, majd pedig elmentek a fotóshoz, majd pedig vissza esküvőre? Sokkal célszerűbb és hangulatosabb is. Nálunk is így volt és meg lehetett oldani.

2014. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pont az a jó a képeken, hogy látszik, hogy aznap fotózzák..

szerintem nem ugynolyn egy másik nap..

nekünk is felvetett egyébként a fotós... időbe bele is fért volna, pénzben a smink, frizura csak egy 15E plusz lett volna kb az az egész költségéekhez számítva semmi

a ruhám már szerdától nálam volt..

de nem..

amúgy annyira nem volt rohanás, pedig nekünk korán volt a szertartás, mert ősszel volt, hamarabb sötétedett..

annyi hogy reggel kellett korán kelni

2014. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Butaság!

Aznap legyen, az esküvő előtt és akkor még minden tökéletesen áll rajtatok. Ha később a képeket nézegeted, majd az jusson eszedbe róla, hogy milyen szép volt a nagy nap - nem az azt megelőző szerda vagy csütörtök!

2014. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jó ötlet, és kérdésedre válaszolva igen, sajnos elveszti így a varázsát az egész.
2014. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Aznap egyértelműen. Az a nagy nap, nem a csütörtök. Nem kell ehhez rohangálni egyáltalán, csak meg kell szervezni okosan.
2014. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Én is jobban hajlok az aznapi fotózás felé.
2014. máj. 20. 13:56
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk is augusztusban lesz az esküvőnk, egyik szombaton, de a fotózás utána hétfőn lesz. Mi kértük így, temészetesen a fotós örült neki. Bár frizurát, sminket kétszer kell elkészíteni, nekünk így jobb. Ruha saját. Nem vagyok szamabeli, de tudom, hogy a felkelő és lemenő napnál készülhetnek igazán szép képek. Több helyszínen tervezzük a fotózást, 2-3 órán át biztosan tart. A helyszíneken piszkos és vizes is lehet a ruhám, így nekünk nem is volt kérdéses. Hétfőn már nem kell izgulnunk, hogy minden rendben legyen, nehogy valami baja legyen a ruhának, időbe végezzünk stb. Így kényelmesebb. Bár nem a nagy napon lesz, de a varázsa nem attól lesz, hogy melyik nap fotózkodunk.
2014. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekünk előző nap lesz, pontosabban péntek délutántól estig, mert lemenő nap fényében gyönyörű képeket lehet készíteni. A másik, amiért akkor lesz, hogy nekünk is több helyszínen lesz a fotózás, értsd úgy, hogy utazni kell 1 órát oda is, majd egyet vissza is, közben meg kell állni több helyen, ezt nem lehet lezavarni 1-2 óra alatt. A 3., hogy nem szeretnénk ott hagyni a vendégeket akár csak egy percre is. Nekem az nem tetszik, hogy van pár óra lébecolás, amíg várjuk a menyasszonyt meg a vőlegényt vissza. Ha meg esküvő előtt fotózkodtok, akkor is meglát az esküvő előtt, és nem abban a pillanatban, amikor belépsz a templomba/hivatalba.

Arról nem is beszélve, hogy az utazgatással nem csak idő megy el, de fáraszt is, és azt a napot bizony bírni kell, és nem szeretnék 5kor kelni, mert akkor éjfélre már olyanok lennénk, mint a mosott ****. Nem szeretnék idegeskedni és órát bámulni, hogy jujuj, már menni kéne vissza a vendégekhez... úgy nem tudom elengedni magam rendesen a fotózáson.

2014. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja, még annyi, hogy nekünk nem férne bele az időbe, mert amúgy is kell utazni másik városba, igaz, nem messze, de azért kell.

Ruha saját, smink+haj nem kerül olyan sokba, mert barát csinálja. :)

2014. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!