Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan élted meg az esküvőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élted meg az esküvőd szervezését?

Figyelt kérdés

Öröm? Feszültség? Felosztottátok a feladatokat a pároddal? Vagy esetleg minden rád maradt?

Egy év múlva lesz az esküvőnk, és már előre látom, hogy nem lesz egy sétagalopp :)

Érdekelne ti hogy éltétek, meg:)



2014. máj. 22. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Öröm, feszültség, idegeskedés, boldogság...

így sorban minden...


A férjemmel minden feladatot megosztottunk, általában a nagy szanálást én csináltam...(100 féle virágdísz közül már csak 10-et tettem elé max...és abból választottunk, de pl a saját kitűzőjét ő tervezte meg)

A meghívókat mi csináltuk, közösen.

A vége felé nagy volt feszültség.

Édesanyám is segített nagyon sokat.

Barátnőm szerzett virágost nekem és az ő fodrásza csinálta a hajam.


igazából 100 fő feletti esküvőt, lagzit 5 hónap alatt leszervezni tényleg nem volt sétagalopp

2014. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha ekkora teher, akkor be kell menni 2 tanúval az anyakönyvvezetőhöz, és fél óra alatt túlvagytok rajta.


Mi nem fújtuk fel a dolgot, ha valaki a normális határokon belül marad, nem rokkan bele a szervezésbe sem anyagilag, sem idegileg.

A legnagyobb probléma a szülőkkel volt, akik mindenből jobbat, szebbet, nagyobbat szerettek volna, főleg a rokonok kedvéért. Pedig nem spóroltunk semmin, épp csak megnéztük, mire mennyit költünk és nem estünk túlzásokba.


A több hónapig tartó esküvőszervezést meg normális ember nem non-stop 24 órában csinálja, hanem beosztja a tennivalókat.

2014. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

non stop?

azért az embernek van mellette más élete is, jobb esetben:)


Pont azt volt amúgy szerintem nehéz összehozni, hogy a szolgáltatókkal összehozzuk a találkozót úgy, hogy mindketten ott vagyunk, de az igazi nehézség az volt, hogy az esküvő a lakhelyünktől távolabb volt.


Érdemes listázni, mert egészen könnyen ki tudnak maradni dolgok..érdemes összeírni, hogy mit mikor tervezel, terveztek megcsinálni..ütemezni kell


1.

2014. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kis (30 fő) esküvőnk volt, így lazán vettük, és csak a boldogság érzete jutott, semmi idegeskedés :)
2014. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel külföldön kötöttem házasságot külföldivel, így a bürokratikus része tette ki a szervezés 90%-át időben, pénzben, energiában egyaránt.


Ehhez képest maga házasságkötés+lagzi szervezése kismiska volt.


Sajnálom azokat, akik az esküvőjük előtti időszakot stressznek élik meg. Nem szabadna olyanokon fennakadni, hogy milyen szalvétához milyen virág illik, stb.. A legtöbben túlságosan elvesznek a részletekben, mert tökéletes álomesküvőt akarnak. Holott a vendégeket totál nem érdekli a dekorácia meg a menyasszony ruhája. Csak legyen bőven kaja+pia.

2014. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is jövőre lesz, én személy szerint szeretek tervezni-szervezni. :) De majd meglátjuk... :D Szerintem izgalmas lesz. :)
2014. máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Kapkodás, váratlan döntések, váratlan meglepetések tárháza. Volt aminek örültem, volt aminek kevésbé:D Még az esküvönkről is majdnem lekéstünk:)
2014. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom amúgy melyikőtök fogadta volna olyan nyugodtan a dolgokat, mint én, amikor az esküvő előtti hétfőn felhívott a cukrász, hogy rotavírusa van(a társának, gyerekeinek, férjének is), nem mer semmi sütit bevállani...

(mindent ők készítettek volna, a teasütit, a fő tortát az összes szeletes sütit is., tehát a sóson kívül mindent)


az utolsó 2 hétben a váratlan események tárháza vonul fel...hiába szervezel le mindent, valami mindig akad... és igen, ilyenkor már stresszel rajta az ember:)

utóbb még ezek is szép emlékek egyébként


1.

2014. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi 20 fős esküvőt szerveztünk 6 hét alatt :)

Örülünk mind a ketten :)

2014. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Minden percét imádtam! Mindent mi szerveztünk anyummal, és megcsináltuk az év buliját 2009-ben... A férfiakat ez a téma rohadtul nem mozgatja, úgyhogy a férjem kb mindent rám hagyott. Persze segített...de rám bízta a döntések meghozatalát. Ha lehetne, minden évben szerveznék egy bazi nagy lagzit! :D
2014. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!