Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vallásosak vagytok? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallásosak vagytok? Volt templomi esküvőtök?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 16:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyunk vallásosak és nem volt templomi esküvőnk.
2014. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok vallásos, csak hívő, nem volt templomi esküvőnk, csak polgári.
2014. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%

nem

nem

2014. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
81%
Hiszek Istenben, és volt már templomi esküvőm. De a férjet rosszul választottam ki, sajnos, elváltunk. Ezért másodszor már nem lehetett.
2014. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%
Meg vagyok keresztelve, de csecsemőkorom után csak turistaként voltam templomban. Férjem meg sincs. Nem volt templomi esküvőnk.
2014. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk vallásosak és nem volt templomi esküvőnk.
2014. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
98%

Hiszek Istenben, de nem tartom azt a vallást, amit a szüleim rám kényszerítettek. (katolikus) Nem fogunk templomban esküdni, mert képmutatásnak tartanám.

Párom is hisz valamennyire Istenben, de ő sem tartozik egyik felekezethez sem, meg sincs keresztelve.

2014. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%

nem volt


egyrészt én nem vagyok vallásos, keresztelve megvagyok, de nem neveltek hitben, ennek ellenére nem voltam ellene, mert nem vagyok ateista, bár az adott vallásokat emberalkotta dolgoknak tartom, mégis, valahogy köelebb érzem magamhoz Istent, egy templomban, legyen az katolikus, református, vagy akármelyik gyülekezet temploma.


A férjem nem vallja magát vallásosnak, bár régebben minden vasárnap ment misére, sőt 17 éves koráig ministrált is.

Érdekes, mert édesapám is, mégsem nevelt hitben, és ő sem jár már templomba.


Előbb utóbb össze fogunk házasodni templomban is, most túl gyorsan szerveztük a dolgokat, hogy ez beleférjen időbe.

úgy gondoltuk, hogy a gyerekeink keresztelőjekor majd, férjem szeretné, ha kezdetekkor kapnának vallási nevelést is.

szerinte neki nagyon jó volt, és annak ellenére, hogy nem mindennel ért egyet, hisz ha azt vesszük, bűnben élünk most is, hisz csak polgári esküvőnk volt, és nem jár templomba, a hite még megvan..

2014. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
48%
Valamennyire igen, és természetesen igen.
2014. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2014. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!