Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen volt az esküvőtökön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az esküvőtökön a hangulat? Sokan táncoltak? Meddig tartott, hányan voltatok?

Figyelt kérdés
Kicsit félek, hogy biztosan jó lesz-e a buli, kb. 80-an leszünk, egy harmad én családom, egy harmad párom családja és egy harmad barátok.
2014. máj. 23. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon jó hangulat volt!!

70-en voltunk, teljesen vegyes összetétel és korosztály.

4-kor kezdődött a templomi esküvő, utána mentünk át a szálloda éttermébe (nagyon közel volt).

Jó tágas és világos volt a hely, óriási terasszal.

Ültetett svédsztal volt, hideg-meleg menüsorral.

Fél 3-ig roptuk, szuper 3 fős élő zenekarral (azóta sokakat hallottam, akik DJ-t hívtak).

2014. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát életem legjobb esküvőjén ahol voltam, egy nagyon csóri pár tartotta. Tulajdonképp úgy indult az egész, hogy már rég együtt volt a fiatal pár, de hiába gyűjtögettek, mindig elment a pénz nagy része (beteg nagymama, bedöglött határtási gép... stb). A lány nagyon elkeseredett, hogy a legtöbb ismerőse már rég feleség, és nekik még egy szolidabb lagzira sem telik... Mivel a párocska nagyon aranyos és jószívű volt, mindenki szerette őket aki ismerte, így rokon-szomszéd-barát-ismerős összefogtak és mindenki összedobta amit tudott.


Így lett a bakony közepén egy vadászházba megtartva az eskövő, igaz a mennyasszony és a völegény nem pompázott valami csiti-fitti ruhába bár nyáron a sima fehér pamut maxi még praktikusabb is volt... azért amennyire tellett megadták a módját. A vadász ismerősük lőtt vaddisznót az volt a főfogás az após a hordóit bontotta meg, az asszonyok meg sütöttek-főztek. Nem volt flancos, inkább olyan jó ízes-magyaros.


De nekem egy élmény volt, én azt élveztem a legjobban. Szép környezet, senki nem flancolta túl magát (leszámítva az anyakönyveztetőt), ott tényleg a buli volt a lényeg, és hogy ünnepeljük ezt a csodás eseményt. :)

2014. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Oh azt elfeljetetem írni: kb 100-an voltunk, 2 napig tartott (este és reggel a padláson aludt mindenki matracon).

Mindenki táncolt még a menyasszony dédije is :D

2014. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100 fős esküvőnk volt, fele a család, fele barátok. Nagyon jó hangulat volt, szinte mindenki táncolt. Reggel 5-kor ért véget a buli (addig volt a zenekar), akkor kb. 15-en voltunk még. Apukám a férjemmel és a férjem barátaival ezután még igen jó hangulatban elénekelte a jogászindulót és ezzel ért véget a buli. Nagyon jó lagzi volt.
2014. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

95 en voltunk


sokan, sokat táncoltak, nem hagyták, hogy a zenés elmenjen..

mi fél 6kor mentünk haza, ott folytatódott a garázsban a buli

én már aludtam) reggel megébredtem 8 kor, mert beteg voltam, és fájt a torkom... még tartott..(6 an kitartottak) visszafeküdtem 10 kor keltem fel

végül, akkor akik ébredtek csapra vertük a maradék hordó sört, és folytatódott estig, már szűk körben, kb 15 fővel

2014. máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

22-en voltunk, hajnali 1-ig tartott. Így terveztük, nem volt átöltözés sem.

Ahhoz képest, hogy a szervezésnél még játékokat akartam kitalálni, hogy ne unatkozzunk...nagyon jó hangulat volt. Kevesen voltunk, így mindenkivel tudtam eleget beszélgetni. Mindenki jól érezte magát, és mindenki ott volt, aki számított. Az a nap csak értünk volt, értünk történt minden. Csodás élmény volt!

25N

2014. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb. 90-en voltunk.

Fél 6-kor ment el az utolsó vendég.

Szó szerint mindenki táncolt, még a 80 éves nagyszülők is ropták (a maguk módján).


Nagyon sok múlik a vőfélyen! SŐT! Voltam már egy pár lagziban az elmúlt években, és a fele társaság szinte ugyanaz volt (mivel családon belüli lagzik voltak), de a vőfély sehol sem volt ugyanaz. Emiatt a hangulat sem.

Bár a zenekar is sokat számít, de a hangulatot a vőfély csinálja.


Esetleg ceremónia mester...

2014. máj. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mi lagzink 100 fős volt, és fergetegesre sikeredett. Ahogy néztem a videónkat, csak azok nem táncoltak, akik ettek/ittak, vagy épp szusszantak egyet. A legfiatalabb vendég 2 éves volt, a legidősebb 82, ők éjjel 1-ig bírták, a legtöbben 4 után mentek haza, a kemény mag, kb 18-an fél hétkor még kért egy utolsó nótát. :) Szuper volt a zenekar és a vőfély is, bár szerintem ez a násznép kazettára is ugyanúgy mulatott volna. :D
2014. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!