Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő, vagy munka, hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő, vagy munka, hova menjek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb, hozzám nagyon közel álló barátnőmnek lesz az esküvője. A gond az, hogy ugyanakkor, dolgozni kéne mennem, külföldre. Vagyis nincs b terv, vagy az egyikre megyek, vagy a másikra. Nem tudom mit tegyek, megszakad a szívem.

Ez a barátnőm életem minden fontos szakaszában, eseményén ott volt, segített, tanácsokat adott. Nagyon szeretem őt. Ugyanakkor a munka kell, mert muszáj pénzt keresnem, még diák vagyok, és senki se tud támogatni.

Tudom, hogy megértené, de annyira fáj, hogy nem leszek ott élete legmeghatározóbb napján. (tényleg az, nagyon sokat várt erre a férfire)

Emellett,és nagyon nem ilyen vagyok. Utálom a pénzt, sose választanám azt, a szeretteim helyett, de most úgy tűnik, hogy muszáj. Nem tudom mit tegyek, ez csak egy nap, de ez az Ő nagy napja. :(


2014. máj. 23. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már meg is válaszoltad. Muszáj a munka miatt elutaznod, ő meg majd meg fogja érteni.
2014. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én készítenék egy jókívánság videót neki és az ajándék mellé beraknám. Személyesen nem, de lélekben attól még vele lehetsz ;)


És a legjobb barátnőtől ennyi elég is.

2014. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőm esküvője napján felkeltem hajnalban, elöntötte a lábamat a vér, elvetéltem (azt sem tudtam, hogy terhes voltam), kórházba kerültem. Csak egy smst tudtam írni, hogy "lebetegedtem", hiszen nem akartam terhelni a vetéléssel.


Később elmondtam neki, hogy mi történt, és nincs köztünk harag azóta sem. Igazából távolabbi barátok vagyunk már azóta, mert én magam nem tudtam megküzdeni a bűntudattal, hogy nem voltam jelen, mert ő nagyon várt engem. De ez már csak az én hülyeségem.:)

2014. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, csak eltudnék menni itthon is menni dolgozni, csak sokkal kevesebbért, ráadásul később emiatt elesnék sok-sok pénztől. A külföldi munka jövedelmezőbb, és nem esnék el később sem a plusz bevételtől.

Szóval, ha itthon dolgozok, az lutri, míg, ha kint, az biztos. És nem is attól félek, hogy ő nem bocsátja meg, hanem, hogy én magamnak. Ő mindig ott volt, mikor szükségem volt rá, és minden jelentős eseményen, én meg...

Ez így annyira nehéz. :(

2014. máj. 23. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En megbeszelnem vele a helyedben. Nekem az egyik legjobb baratnom nem lesz ott az eskuvomon, mert ha modositana a szabadnapjain, amiket elöre ki kellett vennie, akkor januarig nem mehetne pihenni (kereskedelemben dolgozik külföldön). Egy masik baratnöm szinten nem tud eljönni, mert külföldön lesz, es egy olyan orszagban lakik, ahonnan nem olcso a repjegy. Tudom, hogy mindketten nagyon szeretnek, es egyiköjüktöl sem varnam el, hogy azert az egy napert haza utazzanak, ezt meg is mondtam nekik, mikor elmondtak, hogy nem fognak tudni ott lenni.


Ha tenyleg joban vagytok, akkor nehezen tudom elkepzelni, hogy ne ertene meg. Ha en lennek a baratnöd helyeben, nem kerdes, hogy azt mondanam, hogy a munkat vallald el.

2014. máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Egyebkent en rakerdeznek a helyedben, hogy nem lehet-e a munkat eltolni 1 hettel, vagy kettövel.
2014. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A munkát lehetetlen eltolni, pontos indulási, érkezési dátum van. A barátnőm meg biztosan megérti, csak nekem nagyon rossz, nagyon erős a lelkifurdalásom.
2014. máj. 23. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!