Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyen alakra milyen esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen alakra milyen esküvői ruhát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok, 160 cm, a lábaim sajnos nem hosszúak és vékonyak.

48 kg vagyok.

A derekam extra vékony, 55 cm körüli, ehhez képes a csípőm elég széles, 85 cm, a melleim kicsik. A hasam teljesen lapos.



Még sima ruhát is alig tudok venni magamra, mivel az xs-es is eláll, így attól félek, az esküvői ruhával még nagyobb gondban leszek. És mivel alacsony vagyok, rögtön kiesik egy csomó, nagy abroncsos, alul díszes ruha.


Ha hasonló a méretetek, milyen ruhátok volt/lesz?


Köszi!



2014. máj. 25. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Ilyenben szerintem aranyosan néznél ki:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


illetve a sellő fazon:

[link]

[link]

2014. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
ezek közül az összes eltakarja azt, ami a legjobb, a szép, vékony derekát...
2014. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Őő, a sellő fazont amit az első írt sajnos nagyon sürgősen el kell felejteni :) Az az, amit 170+nál lehet megengedni magunknak, mert különben összenyom!


Egyébként nagyon csinos alakod lehet, de ha lehetséges, egy magassarkúra azért beruháznék, 6-10 centi között. Úgy a magasságod átlagosan magasnak mondható lenne, és szinte minden ruha megfelelő lenne számodra.


A ruha mérete miatt ne aggódj. Az esküvői ruhákat mindig méretre igazítják!


Ilyen fazonokat tudnék elsősorban törékeny alkatokra javasolni:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (enyhe sellő fazonú vágás nélkül !)

[link] (kicsit decensebb melltakarással talán:)


Szóval: ne derékban, hanem mell alatt, vagy mell-derék között szabott, esetleg vágás néküli legyen: optikailag nem elfelez, hanem nyújt. Amit mindenképp kerülni kell, azok a srégen vagy csípőben vágott, esetleg csípőrészen díszített fazonok.

Nyakba akasztós vagy garbós fazonok szintén nyújtanak.

A hajat kontyba fogni, a nyakat léthatóvá tenni szintén sokat nyújt az alkatodon.

Ha a mellméreted nagyobbnak szeretnéd látszatni, akkor csipkézés, ráncolás, horgolt minta vagy épp kersztben húzás, fodrozás is szóba jöhet ezen a tájékon.

Az egyenes szabás mellben a kismellűeket nagyon lapítja. Enyhén íves mellszabás a legelőnyösebb. Ügyelni kell rá, hogy ne legyen mély bevágás, de teljesen egyenes sem.

Ilyen alakkal nyugodtan választhatsz testhezálló, finom selyem ruhákat is!

A habos aljú, nagy szoknyás modelleket viszont érdemes kerülni. Habcsók-sütibaba effektust keltenek miniben :)

2014. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2.: igen, de sajnos azt a ruhát még nem találták fel, ami kiemeli a derekat, de közben nem csinál törpét egy alacsony lányból...
2014. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Valószínűleg a lábaid vékonyak, hiszen a BMI szerint kórosan sovány vagy:) Én is ilyen vagyok 158cm/49kg, nekem ilyesmi ruhám volt (nem volt rajta hatalmas masni) (bár nekem 100 C-s a mellem):


[link]

2014. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Imádom, hogy ha hozzáértőként, indokokkal írok egy oldalas, segítőkész hozzászólást, akkor az a jutalma, hogy lepontoznak a fenébe...
2014. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem az a biztos, ha minél több fazonú ruhát próbálsz fel. Én hirtelen a rövid, A vonalú ruhákat javasolnám, de persze látni kéne, hogy hogy áll rajtad.

[link]

2014. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!