Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen zenét válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen zenét válasszak?

Figyelt kérdés
Bevonulásra Enyától az Only Time lesz. a gyűrűhúzásra Love Song Richard Claydermanntól. A kivonuló vagy Steve Wonder You are the sunshine of my life vagy a Somewhwrw over the rainbow? Mire kell még zenét választani? van még vmi? Ti mit ajánlotok?
2008. júl. 29. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább a Somewhere over the rainbow, azt már ti döntitek el, hogy a Náksi vs. Brunner vagy az eredeti, Israel Kamakawiwo'ole-s változatot választjátok =)


Sok boldogságot!

2008. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 2 hete volt az esküvőnk, mi a kivonulónak a Somewhere over the rainbow c. számot választottuk. Szerintem szép bevonulónak Drew Barrymore & Hugh Grant: Way Back Into Love c. száma is, mi is gondolkoztunk rajta, hogy az legyen-e, de végül is nem az lett, hanem Celin Dion: Because you love me c. száma. A közép zene a miénken Enya: May it be c. száma volt. Vittem pendrive-ot az esküvő szervezőhöz és rátöltött sok komoly és könnyű zenét mindenből (bevezető, közép, záró). Komoly zenét azért sem választottunk, mert sok közülük olyan, mint egy gyászinduló és nem akartam elsirni magam az esküvőn. Sok boldogságot nektek!!!
2008. júl. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!