Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ajánlanátok olyan meghívókkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok olyan meghívókkal foglalkozó céget/webshopot ahol nincs megszabva a minimum rendelhető meghívó darabár?

Figyelt kérdés
Nekem csak pár darab kéne nem 20-30 darab. Valamint nem valami drága mivel ez nálunk csak formalitás tárgyát képzeli de mégis megmaradó emlék is egyben.

2014. máj. 28. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott egy oldal a Szárnyas Fejvadász facebookon, nagyon sokan látogatják, oda például írhatnál egy hirdetést, hogy 20-30 darab meghívó készítésére keresel valakit és h ilyen feltételekkel stbstb hátha kapsz egy jó ajánlatot :)
2014. máj. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz saját kezűleg? Szebb emlék egy saját készítésű meghívó, pár darabért kár lenne pénzt kiadni
2014. máj. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2014. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szívesen megcsinálnám de az egyik nincs kézügyességem ilyenekhez a másik az hogy betűtévesztéssel nem lenne célszerű nekiállni. Jól is nézne ki a kézzel írott meghívón az hogy pl: Medhívó

Az biztos hogy nem felejtené el senki de azért nem szeretnék ilyen bakikat megengedni :D

2014. máj. 29. 09:56
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] - innen rendeltünk 35 db-ot, de nincs megszabva a mennyiség. Nagyon szép lett, szívesen ajánlom. Mi saját elképzelés alapján csináltattuk, szóval szerintem bármit meg tudnak valósítani. :)
2014. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát köszönöm. Budapesti vagyok és találtam a Deák Ferenc téren egy boltot a Képesboltot ott minden van. Meghívó képeslap meg sok-sok minden más. Csak ajánlani tudom mindenkinek. És nem utolsó sorban olcsó, és helyben lehet hozzá kérni nyomtatást is :D
2014. jún. 16. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!