Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruha alá milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruha alá milyen fehérnemű?

Figyelt kérdés
Aki vett fűzős harisnyakötős csodát az a ruha alá is felvette, vagy csak éjszakára? Nem kényelmetlen még a ruha alatt a fűzős fehérnemű?
2014. máj. 30. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Én csak bugyit, melltartót, harisnyát vettem alá, elég volt a ruha fűzője.
2014. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem válaszd azt ami neked kényelmes,ha harisnyakötö akkor az ha sima bugyi akkor az.senki nem fogja látni de neked megkeseritheti a nagy napodat ha e miatt feszengened kell.


Nekem egyszerű bugyi,melltartó és harisnyám volt.

2014. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, nekem is fűzős a ruha, így tart, a kérdés inkább az lenne hogy meg szeretném lepni a fűzős szettel a páromat, nagyon kényelmetlen lenne-e a ruha alatt. Azt azért hozzáteszem, hogy csak polgári és kisebb vacsora lesz semmi hajnalig tartó buli vagy lagzi:)
2014. máj. 30. 12:49
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

A ruha alá vettem fel, éjszaka meztelenül alszom,plusz reggel6 ra érünk haza, éjszaka nem volt..

Dea nászúton bevetettem a szettet újra

2014. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Ne vegyél se bugyit, se melltartót, az a legkényelmesebb.
2014. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább maradnék a megszokott fehérneműnél és nem vennék fel semmi ilyen "csodát", mert lehet, hogy tök kényelmetlen lesz és nem akarom egész nap igazgatni.
2014. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok...

Igazából én a hetköznapokon is hasonlőakat hordok ( fűzőt nem, de ezt a menyaruhá alá sem vettem, hoszen az egész felsőrész egy fűző is volt egyben..)

Ugyanolyan márkát választotttam amit egyébként is viselek, szerintem kénylmesebbet sikerült választani, mint több amit amúgy hordok

2014. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Menyasszonyi ruha alá semmiképp nem vennék fűzőt. Egyébként biztos vagy benne, hogy ő fogja rólad levenni a menyasszonyi ruhát? Több okból kérdezem:


1. Nem öltözöl át egészen ágybakerülésig?

2. MEnnyire "bonyolult" a ruhád? Nem lesz szükséged egy avatott segítőre, aki "lehámozza" rólad?

(ÉN nem tudtam egyedül levenni, ha pedig a férjemnek kellett volna ezzel szórakozni, hát nem tudom mennyire lett volna romantikus)

2014. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk nagy, reggelig tartó lagzink volt, fehér melltartót, piros csipkés franciabugyit, és barna harisnyát vettem a fűzős ruha alá. A nászútra tartogattam a szexis darabokat. A bugyim pedig azért volt piros, mert nem lett volna időm még azt is átcserélni a menyecskeruhához, na meg ha libben a ruha, és látszódik ami látszódik, hadd virítson. :D
2014. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fontos hogy könnyű legyen pisilni benne, mert a szoknyával így is segítségre szorulhatsz a mosdóban.
2014. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!