Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Döntésképtelenség ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntésképtelenség ennyire emelt fokon? Hogy kezdtétek az esküvő meg szerevezését? Milyen ruha előnyös?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lesz az esküvőnk, és szinte semmit nem tudok el dönteni, akár mit mutatnak van bennem egy kétség hogy nem ez a jó. Nem a tökéletest keressük hanem ami megfelel nekünk. 1 ruhát próbáltam fel eddig, tetszett akkor. De most azt érzem még se az a tökéletes. Sőt a díszítésnél is ugyan így állunk. Párommal szerencsére azonos az ízlésünk és ő is úgy van vele mint én. Sajnos döntéseket mind nehezen hozzuk meg. Bármire eddig rá néztem úgy éreztem ez nem az amit akarok. Borzalmasnak tűnhetek így, de annyira nehezen döntök el dolgokat és azt érzem csak mennek a napok és sehol nem vagyok. Alacsony vagyok 156 cm és 56 kg milyen ruhát ajánlanátok ? Esküvői díszítésről annyit szeretnék hogy narancssárga legyen ennyit döntöttünk el, mit képzelnétek el? Zenekar meg van csak annyit mondták döntsük el mit hogyan gondolunk,milyen stílusú zenét játszanak? Sok lesz az idős meg a közép korú, fiatalok kevesebben lesznek. Mit ajánlatok?

Köszönöm megértéseteket



2014. máj. 31. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek tipikusan olyan dolgok amiket nektek kell eldönteni, nem mondhatjuk meg mi helyettetek, annál is inkább mert egyáltalán nem ismerünk benneteket. Ne a tökéletességre törekedjetek, hanem arra, hogy aznap jól érezzétek magatokat. Érezzétek át a varázst, ami abban áll, hogy örökre összekötitek egymással az életeteket és tudjatok ennek örülni. A többi másodlagos.


A fotósválasztás sem lesz amúgy egyszerű ha ezek is ilyen nehezen mennek. Írtam két blogbejegyzést amik a fotós kiválasztásában és a vele való együttműködésben próbálnak némi segítséget nyújtani. Reklámozni nem szeretnék, de ha írsz egy privátot, szívesen elküldöm a linkjüket. (Másnak is.)


Ez csak egy esküvő! Rólatok szól, nem arról, hogy minden tökéletes kell, hogy legyen. Senki sem megy majd oda hozzád azzal, hogy:

- ellépted a nyitótáncot,

- elrontottad a szöveget,

- csúnya a dekor,

- ronda a ruhád,

- rossz az étel stb...

Azért mennek oda, hogy veletek/nektek örüljenek, nem azért, hogy kritikust játszanak és a kákán is a csomót keressék. ;)


Sok boldogságot!

2014. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ahogy az első mondja.


Én nem parázok ilyen dolgokon...legfennebb utólag jót röhögünk a bakikon és kész :)


Sok boldogságot!

2014. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Díszítés:

[link]

[link]

[link]

[link]



Tehát a narancsot elsősorban élénk virágok, bogyók segítségével vinném bele. Kihagynám a jellemzően romboló elemként sok helyen jelen lévő ez esetben narancssárga lufikat, organzát. Natúr, ekrü, púder és halvány kék és friss zöld díszeket alkalmaznék anyagokban mellé.


Zene tekintetében régebbi zenéket játszanék, nem mulatóst, hanem magyar és külföldi slágereket mondjuk az 50-60-as évektől kezdődően kb. a 80-as évekig bezárólag (tehát a diszkót kihagyva:).


Alacsony alkatra az egyenes vonalú, lenge, mell alatt vagy mell és derék között szabott ruhák a legelőnyösebbek. Térdig érő lehet rövidebb fazonból, de elöl rövid hátul hosszú vagy bokahosszú nem.

Lehet nyakbakötős, empire kis ujjal vagy pánttal, garbós is akár.

A széles szoknya és a derékban/csípőben szabás az, amit mindenképp hanyagolni kell.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A haj felkontyolása szintén nyújt optikailag.

2014. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1arany szabályt jegyezz meg: nem tudsz mindenkinek megfelelni. magatoknak kell. Olyan legyen az esküvőtök ami legjobban tükrözi a stílusotokat, hiszen rólatok szól.


Nagyon sok jó ötletet találsz a pinteresten. Gyűsd össze és a kiválasztott szolgáltatók segítségével gyúrjátok össze ;-)

2014. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


De nekem nagyon tetszett a 3. válaszoló díszítés ötlete :) köszönöm :)

2014. máj. 31. 23:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Te vagy az az ember, akinek mindenképp jól jönne egy esküvőszervező. Tudunk neked itt ezer oldalt linkelni, ami mind szép...:

[link]

de ettől még nem leszel jobb döntési helyzetben és elveszel a bőség zavarában. Egy esküvőszervező segít kitalálni, mit akarsz, ez alapján mutat mondjuk 3 képet, amiből kiválasztod a legjobbat, aztán megvalósítja. Ha nincs pénzed rá, akkor kérj meg egy határozott barátnőt, rokont, akiben megbízol és ő segít majd. Mondjuk bárki kezébe adod az irányítást, óhatatlanul a saját ízlése szerint fogja csinálni.


Azt tudom még tanácsolni, hogy vegyél alapul egy olyan esküvőt, ami nagyon tetszett (akár filmben), és abból próbál kiindulni. De mindig tartsd szem előtt,hogy te magad milyen vagy. Például a narancssárga szeptemberi esküvő adja magától, hogy sütőtökkel lehet dekorálni, de még is hülyeség lenne, ha például utálod a sütőtököt, vagy mondjuk ha a helyszín egy kastély lesz.

Mostanában az esküvők tematika és stílus szerint épülnek fel pont azért, mert óriási a választék, és hogy megkönnyítsék a döntési helyzeteket.


1. lépés: találjátok ki a témát, akármit, ami rátok, a hobbitokra, vagy az évszakra jellemző! (szüret, tökfesztivál, vadnyugat, pöttyök, vintage, rajzfilm figurák, görkorcsolya, pávatollak, magyaros vagy vega esküvő, vagy akármi) Ezek az elemek jelenjenek meg a meghívón, asztalokon, csokorban, ékszerekben.

2, lépés: válasszátok ki a megfelelő stílust. A helyszín általában adja magát, hogy egy csárda vagy egy hotel, így ti is érezni fogjátok, milyen stílus illik oda. (Ne próbáljatok barokkos díszeket erőltetni egy művelődési házban.)


Ha megvan a tematika és a helyszín stílusa, akkor a ruhával is könnyebb dolgod lesz, és mi is jobban tudunk ötletelni itt Szóval írj, ha megvan ;)

2014. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!