Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A kollégám ma meghívott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kollégám ma meghívott az esküvőjére (rajtam kívül 5 kollégát és a főnököt) vihetem a párom is szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 10:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nászajándékot ilyenkor illik vinni? Ha igen mit?
2014. jún. 2. 11:20
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a szertartásra szól a meghívó, akkor nyugodtan vidd a párodat is, hiszen ott nem számít a létszám, nem kerül többe a párnak. A vacsoránál, lagzinál számít ez.

Ajándékot én külön nem vinnék, hanem közösen a kollégákkal kitalálnék valamit és együtt vennék egy ajándékot, amit inkább a munkahelyen adnánk oda.

De egyébként ilyen esetben nem kell ajándékot vinni.

2014. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor elviheted a párodat is, a kollégákkal meg fogjatok össze és találjatok ki valamilyen közös ajándékot.
2014. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezd meg a kollégád.
2014. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Viheted :)


Nászajándék émában beszéljetek össze a kollegákkal, és adjatok valamit közösen!

2014. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%
A legegyszerûbb, ha megkérdezed a többi meghivott kollégát. Õk hogyan mennek, párral vagy esetleg ti együtt. Ha csak a polgárira vagy meghívva én nem vinném a párom. Mit csinál ott? Nem is ismeri õket. Mi ilyen esetben ccsak kollégákkal együtt jelenünk meg. Lagzin is. Biztos nálatok is van valamilyen szokás
2014. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
És ajándékot is együtt veszünkl
2014. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
ÉN is csak a vőlegényt ismerem, a menyasszonnyal egyszer se találkoztam, illetve az 5 kollégámat
2014. jún. 2. 14:26
 19/21 anonim ***** válasza:
70%

Oks, nekem mindegy :) csak leírtam, hogy szerintem értelmetlen végignézni két ismeretlen esküvõjét és eljönni. Ha az egyiket ismered az más, érte mész el. A lagzi megint csak más. Oda ha kell én is elkisérem a férjem (náluk úgy szokás), de csak polgáritlra szerencsére nem hívnak õk sem.

De ha párod szeretne menni, menjen

2014. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Mondta, hogyha jöhet akkor nagyon szívesen elkísér
2014. jún. 2. 14:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!