Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért drágább a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért drágább a menyasszonyi csokor, mint egy sima?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 12:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Mert másmilyen tollal írják a számlát, ami vastagabban fog.


Viccet félretéve: mert hasznot akarnak húzni. Nem szabad megmondani, hogy esküvői csokor lesz, és megúszod fele-, harmadáron :P

2014. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Mert más virágokból van

Külön rendelik, nem mindegy milyen, mindnek egyformának kell lennie, nem foghat, nagyon frissnek kell lennie, mert másképp nem birna a napot.

Van ajta rögzítő pluszban

Úgy kötik, hogy ne ogja meg a ruhát, hogy kényelmes legyen a fogása..

Plusz 3-szorannyi virág van benne, mint egy átlag csokorban

Persze van , ahol vastagabban fog az a toll, de tényleg jőval drágabb, mert minőségibb egy ilyen csokor

2014. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. jún. 3. 12:37
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Azért lássuk be egy menyasszonyi csokor egy kicsit másképp néz ki, mint egy pár szálas szülinapi csokor...

A menyasszonnyi csokrot nem pont az esküvő előtt készítik tehát ki kell tartania és meg kell tudnia fogni normálisan a menyasszonynak. Ezért máshogy alakítják ki a virágok fogását, kötését.

Ezért drágább. Több a munka vele.

De ha csak egy egyszerű, szimpla kis csokrot veszel az nem kerül többe.

2014. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk is majdnem elszálltak a virág árával, egy ismerős csinálta volna háznál. Nagyon sokalltam és nem kértem.

Én úgy oldottam meg, hogy bementem egy virágboltba, amit ismertem. Konkrétan megmondtam hogy kis menyasszonyi csokrot szeretnék, fehér rózsából, valami lila virággal. 5 ezer forintot szánok rá. Ebbe annyi virágot tesznek amennyit akarnak, nincs kikötésem. Ugyanígy megrendeltem a koszorúslány csokrot és a kitűzőket és a köszönő virágot.

5 ezerért egyébként nagyon szép csokrom lett, nagyon meg is lepődtem hogy milyen jól megcsinálták.

2014. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Van egy varázsszó, ami háromszorossá emeli az árakat:


"esküvő".



Hát ezért.



Most volt az unokaöcsém esküvője. Felhívták az éttermet, hogy családi rendezvényre foglalnának termet. Megkapták, kifizették, szerződés megvolt. Aztán kiderült, hogy esküvői vacsorát tartanak. A tulajdonos pedig felháborodottan hívta a menyasszonyt, hogy ez így nem korrekt, miért nem mondták meg, hogy esküvő lesz, mert annak más a tarifája. Hát PONT EZÉRT NEM :D

2014. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó: az esküvői vacsorának azért más a tarifája mert:

egy szimpla vacsorán ott vagy, megeszed, beszélgetsz egy kicsit aztán mész. 2-3 óra.

Míg egy esküvői vacsora az éjszakába nyúló, esetleg tovább kell nyitva tartani az étteremnek, ha a násznép még maradna, + bért fizetni a picéreknek.

2014. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Hetes, olvass alaposabban: Nem egy szimpla vacsora, hanem családi rendezvény. Nem egy félórás gyors étkezés. És külön termet foglaltunk, nem zárták be az éttermet miattunk.


Simán lehúzás az esküvő miatti áremelés, ennyi.

2014. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Nyolcas: Mindenki magából indul ki, az én családom egy családi vacsorán nem szokott hajnalban hazamenni.
2014. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Azért a menyasszonyok is tesznek érte hogy drága legyen. Anyós virágüzletében egy menyasszony sírógörcsös hisztit produkált, hogy ő 20ezres csokrot akar! Hiába magyarázták neki hogy 20ezerből olyan sok virág lenne benne, hogy el se bírná. Csak hisztizett tovább az anyjának, aki ott volt vele. Azt se tudta megmondani hogy milyen virágot akar (tehát nem azért akart drágát mert valami különleges elképzelése volt) csak hajtogatta, hogy neki 20ezres kell. Végül anyós csinált neki egy 5ezreset és azt mondta, h 20ezer lesz. Nagyon boldog volt a menyasszony, mert neki az ár volt a lényeg (anyósomra bízta milyen virág legyen). Az örömanya meg szó nélkül fizetett. Amúgy anyósomék a legolcsóbb virágüzlet abban a városban, nem is értette, hogy ilyen igényekkel miért hozzá mentek:)
2014. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!