Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen zenét tegyünk be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen zenét tegyünk be az esküvőre a szülőköszntéshez?

Figyelt kérdés

Kovács Katitól az Úgyszeretném meghálálni és az Emberektől a Mama indulnom kell kilőve.

Örülnék ha lenne valakinek valami más ötlete.

Fontos mert már csak 17nap van az esküvőnkig.


2008. júl. 30. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Beatles: Yesterday
2008. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen kellemes, lassú tempójú, de nem szerelmes szám jó: nekünk egy norvég együttes, a Lumsk "Om Hundrede Aar Er Alting Glemt" c. száma lesz a szülőköszöntő. Az Emberektől én sem vagyok elájulva, Kovács Katit meg már ellőttük az általános iskolai ballagáson. :)

Videó: http://www.youtube.com/watch?v=MXr2iAQTMo0

2008. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!

Második válaszoló: nagyon szép ez a szám!!


Itt van még egy: a szöveg megtévesztő ami bevan írva a videó felé, egyébként ez nem szerelmes szám ha jól tom:


[link]

2008. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A barátnőmék esküvőjén nagyon nagyon meghatott mindenkit ez a dal, mikor a szülőket köszöntötték: Zorán- Ő az

A mi esküvőnkön is a Yesterday szólt, szép volt. Persze élőzenével volt és nem énekelt seni, csak a dallam ment. Az énekes(ha élő zene van, eltereli a figyelmet.

2008. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!