Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi idővel a nagy nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idővel a nagy nap előtt érdemes ruhát próbálni / foglalni, lányok? Ti hogy keresgéltetek?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is, részletesebb válaszokat is szivesen fogadnék.

2014. jún. 15. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy éven belül bármikor. Én három hónappal előtte foglaltam. A lényeg hogy biztos legyél benne, hogy már nem nagyon fog változni a méreted a Nagy Napig. Egyébként csak akkor szabad próbálni a szalonokban ha meg tudod mondani az esküvőd időpontját. Ha csak próbálgatni mész akkor nem adnak rád egy ruhát sem.
2014. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálni már mésfél évvel korábban kezdtem (esküvő kiállításokon, igaz, nem lehetett bennük sokáig illeg-billegni, de felvettem, gyors fotó, következő ruha. Otthon meg lehetett nézegetni, hogy melyik fazon áll a legjobban)

Konkrét vásárlás kb. 8 hónappal korábban történt.


Nem tudom kérdező milyen testalkatú, de vannak olyan menyasszonyok, akik esküvő előtt próbálnak megszabadulni nagy súlyfeleslegtől, na nekik nem ajánlott túl korán elkezdeni a próbálgatást (egész más áll jól egy 90 mint egy 60 kilós menyasszonyon)

2014. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 167 cm 65 kg vagyok, csak olyan 5kg-t tervezek fogyni..:)
2014. jún. 15. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor sem érdemes lefoglalni a ruhát túl korán ha csak azt látod hogy egész jól áll, és egész jó fazonja van. Ha nem óriási szerelem a ruha akkor nem érdemes túl korán lefoglalnod, mert ha az esküvődig szebbet, megfelelőbbet látsz akkor már nem kapod vissza a foglalás árát.
2014. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4 hónappal előtte foglaltam le az első szalonban, ahol voltam.

A szalont pedig úgy választottam ki, hogy a neten itt volt a legtöbb olyan ruha, amire azt mondtam, ezeket felpróbálnám.

Vittem a listát róluk, de végül egy teljesen másik ruhát választottam.

2014. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!