Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kicsi, de szép, romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi, de szép, romantikus esküvőt szeretnénk, semmi nagy felhajtás. Ti hogy oldottátok meg? Ötletek?

Figyelt kérdés

A helyszínről már van elképzelésünk, egy gyönyörű kis kúriánál, egy tóparti fűzfa alatt. Szeretnék virágokat, hegedűszót.

Mivel ez nagyjából 30 km-re van a várostól, ahol élünk, meg úgy egyébként sem akarunk túl sok vendéget, csak a hozzánk igazán közelállókat, olyan 20 maximum 30 főt.

Ti hogy csináltátok, hogy ne legyen sértődés, hogy nem hívjátok meg mindenkinek az egész pereputtyát?


2014. jún. 28. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Mi is kicsi esküvőt akartunk, de nem vidéken, nekem ugyanis halálom a természet, bogarak meg fű...:D pókok...


szóval így ki volt zárva a tópart:) Mi a Duna-palotában tartottuk, családias légkörben, 15-15embert hívtunk. Ott volt a polgárink (egyházi nem volt), aztán kis vacsi. Vacsi után átmentünk a kedvenc helyünkre, és aki akart, ott tudott maradni velünk bulizni.


Esküvőre mindenkit meghívtunk, akit akartunk, hogy velünk ünnepeljen. Vacsira nem, de a buliba megint igen. Kétféle meghívó volt. A bulit pedig nem foglaltuk le, csak bementünk a helyre.:)


27 voltam akkor.

2014. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2%

Tóparti fűzfa alatt majd potyognak rád a bogarak, és hessegetheted a szúnyogokat.

Szerintem a vendégek sem lesznek elalélva, hogy 30 km kell kocsikázniuk egy mocsarashoz.

2014. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ilyesmit tervezünk, hogy a vacsi lesz a szűk körű, az esküvő és a buli nyílt.


Egyébként mi köröket határoztunk meg.

Csalási körök: szülők (és párjaik), első kör; nagyszülők, második kör; szülők testvérei és párjai, harmadik kör; unokatesók és párjai, negyedik kör.

Baráti körök: tanúk és párjaik, első kör; barátok, második kör; haverok, harmadik kör; kollégák, ismerősök, negyedik kör.

És akkor meghúzni a körök között a határokat és eldönteni, mely köröket hívjuk meg hova. Néha nehéz 1-1 embert besorolni (ez a barátos részre igaz nyilván... :D)... De muszáj dönteni, sajna a pénztárca rákényszerít. :( :)

2014. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kiegészítés (3-as vagyok): ilyesmit, mint az 1-es hozzászóló... :)
2014. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na most nézem, a családot is sikerült elírnom, elnézést... :D
2014. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb, ha ilyen alacsony létszámnál személyesen viszitek ki a meghívót. Ott helyben, szóban sokkal jobban el lehet magyarázni, hogy miért is szeretnétek kis létszámú esküvőt, és talán nem lesz belőle sértődés.


Sokan viszont ha postán kapnak egy meghívót, ahol gyerekek nélkül invitálják meg őket pl., akkor élből besértődnek/fel sem fogják...

2014. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak a szertartásra hívtuk meg, akiket akartunk. A vacsorára csak a legközelebbi rokonokat. Nem volt belőle sértődés.
2014. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!