Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen igényetek volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen igényetek volt az esküvői sátorral kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy milyen sátrat béreltetek, mennyiért, mit kértetek hozzá. Pl. étkészlet, asztalok, sátor alja (padozat), díszítés, stb. És mi mennyibe került kb.

2014. jún. 29. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne azzon be!
2014. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekünk nem sátras lagzink volt, de amin voltam, sok negatív tapasztalatom volt,ami engem,mint vendég zavart, leírom, hátha ez segít arra, mire jó odafigyelni. ( persze van akit ezek nem zavarnak)

sörpadok voltak. na azért az nem túl kényelmes,mivel órákig sétáltunk egész nap,és mikor leültünk,akkor mégcsak hátra se lehetett dőlni.

- nem volt ülésrend, leültünk az egyik padra a párommal, a pad szélén ültünk ketten,mire kimentünk wc-re,meg levegőzni, a 2 helyünk helyett más csak 1 helyünk maradt, mert egy család odaült. Kértük, hogy csusszanjanak arrébb,hiszen mi ültünk ott mindkettő hely foglalt ( pohár használva volt,sütit ettünk kistányérról,szóval látható volt hogy az valakinek a helye) de közölte a család,hogy ők bizony nem mennek arrébb. Kértünk egy új terítéket, és ketten ültünk egy helyen, kb egymás ölébe ( máshol már nem volt hely, csak a család mellett még egy üres hely, de nem akartunk külön ülni,mivel nem nagyon ismertük őket)

A vacsora is elég rosszul volt csinálva,mármint finom volt, de 6-8 emberenként volt lerakva egy nagy tál pörkölt, és mindenki ráugrott, mire mi is odajutottunk ( mi pont nem értük el) már csak a leve maradt, kb semmi hús, és ki is hűlt.

- ami még nekem zavaros volt, a sok szúnyog.

-egy parkolóba volt felállítva a sátor, a wc dolog nem votl megoldva, vagy csak nem tudtunk róla, mindenki ment a bokrokba...

- nagyon nagy port ugráltak össze tánc közbe, és meg lehetett fulladni.


remélem valamennyire tudtam segíteni, szerintem ezeket ki lehet küszöbölni, kis odafigyeléssel.

2014. júl. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!