Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánykérő gyűrű mellé hány mm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykérő gyűrű mellé hány mm széles karikagyűrű néz ki szépen szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy ujjon szeretném hordani a két gyűrűt.Nektek milyen van?
2014. jún. 30. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 4mm-es, szerintem pont jó. Kis kezem van, vékony ujjakkal, nem tűnik bumszlinak rajta.
2014. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 5mm-es, amellé már nem férne el még egy gyűrű, bár elég rövid ujjaim vannak. De számomra a túl vékony karikagyűrű gagyi hatású.
2014. júl. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is 4mm-es van.:)
2014. júl. 1. 01:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azért írom mert 4mm-es az én karikám,de ez még nem gagyi hatású.Sőt így hogy mellette van még egy vékony köves gyűrű is, optikailag még vastagabbnak is tűnnek.Csak elgondolkodtam nem lenne-e jobb 5mmesben.Vőlegényemnek méretállításra el kell küldenünk az övét,és gondoltam akkor már az enyém is mehetne vele együtt.Próbálgatom a páromét,mert az 5mm-esben készült,de frankón nem tudom eldönteni kell-e nekem még az az 1mm plusz.Sztem a köves gyűrűm miatt nem.
2014. júl. 1. 01:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 mm-es a karikám és én is egy ujjon hordom a kövessel, szépek együtt, a köves nagyon vékony, kifejezetten jót tesz neki, hogy nincs egyedül. Rövid ujjaim vannak, de nem vékonyak, hanem jó csontosak.
2014. júl. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!