Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pánt nélküli menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pánt nélküli menyasszonyi ruha alá vettetek fel melltartót?

Figyelt kérdés
Van egy olyan melltartóm, ami teljesen szilikonos, ez a rátapadós, de nem vagyok benne biztos, hogy kell-e a ruha alá.

2014. júl. 5. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem fel, csak a ruha belsejébe varrattam 2 vékony szivacsot, hogy szebb formája legyen benne a mellemnek (meg véletlenül se üssön át a mellbimbó).
2014. júl. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
90%
Én vettem alá olyan melltartót, aminek egyáltalán nincsen pántja. Bonprix oldalról rendeltem, azóta vettem feketét is, mert tök jól tart pánt nélkül is. Nem csúszott lefelé és nem volt kényelmetlen. Pedig nyár volt, kánikula, 39 fok. De kibírtam.
2014. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen ruháról van szó és neked hogy kényelmesebb.


Ha van kialakított, párnázott mellrésze, akkor nem igényel általában. Ha nincs, csak egy lenge 2-3 régetű anyag, akkor érdemes alá venni. Szilikoncsík mindkettőn van általában, szóval ez nem mérvadó.

2014. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálni hogy mutat rajtad jobban és hogy kényelmes. Azt is kalkuláld bele hogy táncolni fogsz. Gondolok kicsi cicijeid vannak ha rátapadós szilikont vettél alá. Ha nagyobb mellméreted van amitől félsz hogy ugrálni fog tánc közben nézd meg a wonderbra ultimate stapless melltartókat. Óriási melleket is helyén tart pánt nélkül mozgás közben. Egyébként ez a melltartó a mellméretet is növeli.
2014. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen vettem, pántnélküli melltartót. nyáron is szoktam hordani ha nagy meleg van mert legalább egy pánttal kevesebb, na meg szerintem idétlen is amikor a spagetti pántos felsönél kilátszik a melltartó pánt is. Ja viszont szép cicid van akkor ne biztos hogy kell, lehet jó anélkül is. Nekem sajna muszáj melltartó mindenképp mindig.
2014. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szilikonpantosat semmikepp nem vennek fel. Pant nelkulim volt.
2014. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én ruhámnak volt kialakított melltartó része, így nem kellett alá külön melltartó.
2014. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igen, én mindenképp veszek is!
2014. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is vettem pánt nélküli melltartót csak az esküvőnk kedvéért..kár volt.A ruhámat neten vettem és nem tudtam hogy alapból már van bele varrva!

:)

Ugyhogy nekem nem kellett alá.

2014. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szerintem lesz rajtam!


1. Nem kicsi a mellem, de nem lóg vagy ilyesmi :)

2. Nem szilikon pántos melltartóra gondoltam, hanem az a rátapasztós, már hordtam párszor

3. Nem vékony anyag, nem látszana át, de külön kialakítás nincsen benne :/

2014. júl. 6. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!