Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Budapesten (és környékén) jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten (és környékén) jó áron hol tudok esküvői ruhát venni/kölcsönözni? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

Az Ázsia Centerben, vagy itt nézd meg.

[link]

2014. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
2014. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Én Százhalombattán a Bonjour Szalonban kölcsönöztem.

100e körül már idei modellek is vannak

2014. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha jó áron szeretnél esküvői ruhát akár venni is, érdemes szétnézni a vaterán, olx-en, jófogáson és egyéb ismert hirdetési felületeken. Tavaly csak kiegészítőt kerestem alkalmi ruhához a hirdetési oldalakon , és megdöbbenve tapasztaltam hogy jobban szétnézve micsoda gyönyörű és igényes ruhákra is lehet bukkani ezeken a felületeken. Persze sok műanyag tucat menyaszörnyi ruhát is föltöltöttek. Tavaly még egy daalarna modellt is láttam 30-ért. Szóval érdemes ott is szétnézni, hátha kincsre bukkansz.
2014. júl. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is a battai szalont javaslom

Ázsiában a kiegészítők jók, de a ruhák...borzalom, hetente járok latom, múltkor 1 volt ami vállalható anyag volt, és minőség, meg is lepődtem..

Susokpgós anyag általában, vagy erős rüll..

2014. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Neten nem nézted?Az én ruhám is internetes oldalról való.

Irj privit és elküldöm az oldalt :)

2014. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ara Online

[link]

Facebook-on is megtalálod, ők rád varrják. Profik és kedvesek, jó áron dolgoznak.

2014. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az idei szezonra kellene, vagy jövőre, de a Boglárka szalon szezon előtti ára nagyon barátságosak. Már 30 ezer forinttól kölcsönöznek.

Az én ruhám meseszép lesz, szezon előtt foglaltam le, akkor 90 ezer volt, most 120 ezer...

2014. júl. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szia!


[link]


Én ezt a helyet merem ajánlani, én is most voltam itt, innen lesz a ruhám! Nincs más internetes elérhetőségük, csak a facebook, de itt mindent megtalálsz, rengeteg ruhájuk van (itt facebookon is, rengeteg kép) a "szalonban" több mint 300 ruha, mindenféle... és össze vissza lehet kominálni (ezt a mídert azzal a szoknyával vagy fordítva, bármelyikre lehet bármilyen pánt (vagy anélkül) minta, kevesebb több csipke,flitter csillogó... tényleg bármi vagy csak "csupaszon" a ruha)!

Itt csak vásárolni lehet a ruhát! Nincs kölcsönzés, DE olyan áron vagy az alatt tudod megszerezni a ruhákat, mint máshol 1 napra kikölcsönzöd! Kb 30.000 - 60.000 Ft-ig vannak ruháik, 30 ezer körüliek az egyszerűbbek, és 60 körüliek a "jobbak" bár kinek milyen a jobb, nem mindenki akar csillogó, fullos ruhát (de a 30-40 ezresek között is találni szépeket, ha valakinek csak annyi van a ruhára). Kölcsönzős szalonokban, én ahogy körülnéztem így Pest megyében 80 ezer alatt nem nagyon lehet ruhát kölcsönözni, 60 körül is csak a nem annyira "divatosakat" vagy kifutókat, egyszerűbbeket, úgyhogy szerintem mindeképpen megéri, mivel ugyanannyiért a tiéd a ruha (amit ha nem is a vételáron, bár szerintem azon is vagy afelett is el lehet adni, csak nem mindegy hogy hol...)

Maga a szalon a hölgynek a lakásból lett kialakítva, a 16. kerületben található! A többi elérhetőséget (telefon, mail cím) a facebook oldalon megtalálod!

A hölgy egyébként orosz, (kicsit töri is a magyart :) de aranyosan) a ruhákat is Szentpétervárról hozza, így a rendelés átfutása, kb 3-4 hét max! Ja igen, mert hogy ez úgy működik, hogy elmész ruhapróbára, ott vannak neki ruhái, rengeteg, és akkor felpróbálgatod őket, ha sikerül kiválasztani, akkor ott rögtön megrendeled (leméri a méreteket, és arra varrják a ruhát (kicsi korrigálási lehetőség van, mivel a legtöbb ruha fűzős, így ha valaki felszed 1-2 kilót vagy lead, akkor még lehet rajta húzni vagy engedni). A próbára vinni kell 1-2 embert, de egyet minimum, aki végig fényképez, minden ruhát rajtad 1-2 szögből (mivel ha minél több ruhát fel akarsz próbálni, akkor nincs idő arra, hogy az egyes ruhák órákig rajtad legyenek), így utána akár otthon is vissza tudod nézni melyik ruha hogyan állt vagy akár hogyan, mivel akarod kombinálni. Ha még akkor se sikerül dönteni, akkor el lehet menni még egy próbára, mondjuk ha kiválasztottál 3-4 ruhát, akkor azt újra felpróbálod, kicsit több időt van rajtad, azt is fényképezitek, és akkor már könnyebb a döntés! Magát a ruhát megrendelni (miután el lett döntve) érdemes minél később, mondjuk 1-1,5 hónappal az esküvő előtt elég, mert annál kisebb az esélye, hogy változna a méreted... :D stb.

Asszem mindent elmondtam, még sok is lett... :D

2014. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En is az elobbi hozzaszoloet akartam epp irni, az Ujeskuvoiruhat. Maximalisan elegedett vagyok a 30e ftos gyonyoru ruhammal, voltam mashol, rendes kolcsonzoben, probaltam sokkal dragabbat, es megis itt talaltam meg az igazit. Minden mast leirt az elottem szolo:)
2014. júl. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!