Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Étterem vagy Iskolai rendezvén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Étterem vagy Iskolai rendezvényterem?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos ez?Mármint hogy csak azért étteremben tartani mert az mégiscsak egy étterem?
2014. júl. 19. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Étteremben már adottak a dolgok: szék, asztal, abrosz, evőeszköz, tányér, pincérek, szakácsok stb.


A rendezvényteremben ezeket külön kell bérelni, és macerásabb.

2014. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Óóóó,itt nem!Itt minden benne van.Viszont kívűlről nem szép a suli.Viszont a rendezvénytermi része belülről fel van nagyon szépen újítva.Számít hogy kívűlről nem szép,mondhatni nem mai suli?
2014. júl. 19. 20:55
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem érdekelne, ha minden egyéb jó. Pl. mellékhelyiségek, kaja, tányérok, evőeszközök.
2014. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Pl most olvasom hogy sokan nem tennék iskolai"menzába" az esküvőjüket...Én idáig ezt nem így éltem meg,de ez most egy kicsit befolyásol...Tetszik egy étterem is,de csak azért mert az étterem és kívűlről tény hogy mutatósabb...Viszont itt a suliban kaptunk kóstolót.Vmi fantasztikusak a kajáik.Nagy a táncparkett rész,egyszóval nem béna,sőt!
2014. júl. 19. 21:04
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Úgy érzem jobban húz a suli étterme felé a szíved :)

Szerintem kárazon pattogni, hogy menza, húúdegáz, nyilván nem menzás tökfőzeléket meg krumplistésztát szolgáltok fel vacsorának ;)

Ha a terem belül szép. akkor engem szermély szerint az, hogy az épület kívülről hogy mutat nem zavarna, hisz az események bent zajlanak.

2014. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Pestiek vagyunk,vidékről származunk és szeretnénk egy igazi vidékies hangulatú amolyan "mezítlábas" lagzit!Úgyhogy igen,a suli mellé húz a szívem,de ez a menzai megszólás más oldalakon egy kicsit megingatott.Nem szeretném ha spórólósnak látnák a választásunkat.Nem olcsóbb egyébként,max annyiban hogy vihetem a piákat,és nem fogyasztás után számolódik mint az étteremben,ahol is egész este azon görcsölnék vajon mennyi lesz a végösszege az esküvőnek amikor 1l üdítőért az étterem elkér 1000(!)Ft-ot...

Szóval nem az áráról van szó,hanem alapjaiban egy igazi "lagzis" lagzit szeretnénk :)

2014. júl. 19. 21:48
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Válaszd nyugodtan a sulit. Mindig lesz, akinek valami nem tetszik, ez ilyen.A lényeg Te mit szeretnél.
2014. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Étterem. Mivel igényesen kinéző iskolai rendezvénytermet még nem láttam sajnos.
2014. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,félre ne értsd a válaszomat,hiszen elfogadom a te válaszodat is ugyanúgy mint a többiekét is.Csak felvetődik bennem egy kérdés.Miért kell hogy annyival igényesebb legyen?Táncolni,ünnepelni az ifjú párral,jobbnál-jobb ételeket enni ugyanúgy lehet.Azért kérdezem ezt,mert jelenleg ezen okokból kifolyólag még én is döntésképtelen vagyok.Az ember a mai világban egy szintet igyekszik meglépni.Én is vágyódom erre a szintre,de valahol meg felvetődik bennem a kérdés,hogy miért?A szeretteink mindkét helyen velünk lennének.Régen nem az volt a lényeg mint ma,hogy minél szebb helyen legyen az esküvő,pl nagybáttyámék huszonévvel ezelőtt egy művelődési házban tartották a lakodalmukat,mert ott fértek el 200an. Annyira szép emlékeim vannak onnan.Az az idő volt akkor még, amikor nem a külcsín volt a lényeg,hanem az az mögött levő tartalom.Félre ne értsetek,ez nem szidalmazás,csak hangosan gondolkodok.Igazából én is azt érzem,hogy a mai világban a szebb helyet illene választanom,de csak azért mert haladunk a korral és csak pusztán azért mert illik megütni egy mércét,válasszam az éttermet?Még nem tudom,mert a baj az,hogy én hiába gondolkozok így,ha sok vendégünk meg esetleg nem így látva ahogy én,tényleg csak úgy fogja venni,hogy na ezen akartunk spórolni.Holott nem erről van szó. :( Az esküvő meg hiába a mi esküvőnk,azért érdemes a vendégsereg igényeit is figyelembe venni...
2014. júl. 19. 23:47
 10/19 anonim ***** válasza:

"Miért kell hogy annyival igényesebb legyen?Táncolni,ünnepelni az ifjú párral,jobbnál-jobb ételeket enni ugyanúgy lehet"


Mert életünkben egyszer házasodunk, de akkor már szeretnénk a legjobbat, nem pedig félmegoldásokat. Plusz ami nekem általában nagy extra, hogy sok étteremnek van kinti/kertrésze is, ahol esetleg lehetne tartani a polgári szertartást vagy jó időben programokat.


Az éttermi ételek és az iskolai menza minősége között is óriási különbség van.

2014. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!