Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek nem nevetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem nevetséges lánykikérést tartani egy esküvőn, ha a menyasszony már 3 éve a vőlegényével él együtt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 11:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
29%
Én meg kétszer elváltam, és a harmadik esküvőm falusi lagzi volt, hát persze, hogy ki lettem kérve a szüleimtől:)
2014. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%
Legalább volt min röhögni a faluban utolsó.
2014. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Utolsó, nálunk inkább azt szólják meg, aki nem csinál ilyet, mert akkor egyből arra gondolnak, hogy szégyellik magukat meg egymást.
2014. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Lőrincz Alpár válasza:
Szia!! Én 10 éve éltem együtt a párommal, amikor megkértem a kezét!! Volt egy Polgári Esküvő és rá egy évre 2 db. lagzi!! Mivel, hogy külön városokból származunk....nem tudtuk másképp megoldani!! Mind a két lagzin volt lánykikérés és nagyon szép volt!! Mind a kettő másféleképp történt!! A szokásokhoz tartva!! Különbözőek voltak!! Nagyon szép volt!! Szerintünk egyáltalán nem nevetséges!! Hajrá!!
2014. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nevetséges. De szinte minden hagyomány az.
2014. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

anyukamek anno '95-ben mar egyutt eltek,de ugyanugy apu feloli mamanal gyulekeztek az o reszerol,ment a vofely apuekhoz es mentek anyuekhoz kikerni :) a kozos haznak semmi szerepe nem volt..

mondjuk a parom emeletben lakik,igy nem tudom h oldjak meg ha arra kerul a sor,de nekunk oriasi udvarunk van..igaz a varos kb masik felere kell elsetalni,de ha anyuek kibirtak anno ,akkor en is kibirom,es igy szeretnem,aki nem birja ne vegyen fel magasat (persze az idosebbek autoval).. visszaterve a kerdesre,nem gaz,ha a szuloi hazbol

legutobbi kikero a fius haznal volt mert a menyasszony nem helyi volt,de igy is olyan meghato volt,h vegig sirtam

2014. aug. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

anyut kikerni *

elozo

2014. aug. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!