Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » érdemes átöltözni a templomi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdemes átöltözni a templomi esküvő utána lagzira?

Figyelt kérdés

van egy világos barnás-bézs színű ruhám, ami alkalmi, de szerintem azért fel lehet venni is csak úgy

nem tudom, hogy szokás-e átöltözni a lagzira valamilyen más ruhába..

ha igen, akkor milyenbe?


2014. júl. 22. 18:05
 1/5 anonim válasza:
A lagziban általában táncolnak az emberek jól érzik magukat ,szórakoznak ...szerintem nyugodtan öltözz át ha te abban jobban éreznéd magad .. szerintem ez nem szokástól függ ...
2014. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy kedved van.
2014. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk mostanában egyre többen átöltöznek valami kényelmesebbe, ha szeretnél, nyugodtan öltözz :)
2014. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tőlem is most hétvégén kért barátnőm kölcsön egy lazább ruhácskát a lagzis részre! :)
2014. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még tavaly nyáron pont az egyik 40 fokos hétvégén kellett esküvőre mennünk, viszont a templomi részre nem volt jó a tervezett ruha, mert vállpántos volt illetve térdfeletti és nem elég, hogy illetlen lett volna de még a szertartás alatt meg is fáztunk volna, mert a templomban a meleg ellenére 20 fok körüli hőmérséklet volt. Még a menyasszony is kapott egy kabátkát. Szóval megvolt a szertartás és a polgári (ott még viselhető és elviselhető volt a blézer, blúz, hosszabb szoknya). Viszont mivel a lagzi csak ezek után 2 órával kezdődött (fotózás, miegyebek miatt) így simán haza tudtunk szaladni átöltözni. A messzebbről jövő rokonok meg "osztódtak", hozzánk is jött egy család megpihenni a lagziig.
2014. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!