Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fehér (? ) koktélruha/nagyesté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér (? ) koktélruha/nagyestélyi/kosztüm, mint esküvői ruha?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én egy "sima", nagyon csinos fehér (világos) ruhát fogok felvenni. Herótom van mára pántnélküli, habosbabos, abroncsos tökegyforma tucatruháktól.
2014. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lemaradt a "Miért ne?".
2014. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Amiben te jól érzed magad!!!
2014. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A szív dekoltázsú sellőruhák és nagyabroncsos báliruhák tényleg egy kicsit tucatok.. és méregdrágák, főleg, hogy az ember lánya csak egyszer veszi fel. Persze gyönyörűek, és eszem ágában sincs leszólni őket, de ha találnék valami megfizethető és szép fehér ruhát, talán azt választanám inkább.
2014. aug. 4. 12:33
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 voltam, mikor férjhez mentem, és amúgysem voltam egy giccshercegnő sosem, így emiatt a kettő miatt nem volt habos ruhám.:)


Nekem egy rövid koktélruhám volt, mint ez: [link] és bézs színű volt, nem fehér. Egyetemi éveim után furán vette volna ki magát a fehér, haha:D csak viccelek, amúgy sem tetszett a szín:))


Szerintem menők azok, amiket felsoroltál...egy Carrie Bradshaw-féle kosztüm, nyami, de szép és elegáns: [link]

2014. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Gyönyörű a ruha az első linken!!!
2014. aug. 4. 15:42
 7/15 anonim ***** válasza:
hát még én!:D tyihuhú, rókaprém:)))
2014. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mennyibe fájhat egy ilyen?
2014. aug. 4. 16:18
 9/15 anonim ***** válasza:
5 ezerért vettem a h&M-ben:)
2014. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
azta, eddig azt hittem, nekem is tucatruhám lesz, de ebbe az első linken én is beleszerettem :O köszi a kérdést, igazatok van, ez csúcs ötlet! Egyébként szerintem a koktélruha a legjobb választás e három közül, esetleg nagyestélyi. Szerintem a kosztüm már túl hétköznapi - sokan abban járnak dolgozni. Meg azt nem nagyon nehéz túlöltözni, és az szerintem ciki mind a menyasszonynak, mind annak, aki túlöltözött.
2014. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!