Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vajon mennyibe kerülhet itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyibe kerülhet itt a terembérlés egy lagzira?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a hely, bár biztos borsos az ára, holnap kíváncsiságból odatelefonálok, mert nem tudom mennyi pénzünk marad vissza. Mire tippeltek? :) 400ezer?

2014. aug. 6. 21:51
 1/7 A kérdező kommentje:
2014. aug. 6. 21:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a terembérlés ingyen van, és csak az ételt kell megfizetni, legalábbis a szomszédos intercontinentalban így volt. Nem lesz olcsó. :) Én vacsorára olyan 15k-t számolnék / fő, italcsomagra pedig további 4-5 minimum, és ez csak az alap. Plusz a zene, dekoráció, mindenért fizetni kell.
2014. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha feltétlenül hajón szeretnéd, akkor szerintem a columbus olcsóbb, ha meg a panoráma miatt, akkor nézd meg a szomszédos intercontinentalt, szép termeik vannak nagyon, bizonyos fő felett adnak nektek ajándék éjszakát + évfordulón ingyen vacsi. :) És egész tűrhetőek az árak, persze 400ezerből nagyon sok főt nem tudsz oda meghívni, de a spoonra még annyit sem.
2014. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt dekorálni nem kell olyan szép, szerintem. Az Inteciontinentalban nincs berleti díj? Fű az ilyen helyet meg se mertem nézni. Elég sdok pénz visszamaradt, mert a ruhámat végűl megkaptam ajándékba és itt díszíteni se kéne, pedig arra is szántunk egy összeget. Lehet szűkösen de összejönne. Izgatott lettem, holnap leírom hátha érdekel valakit :)
2014. aug. 6. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Most már mindjárt leállok.. :D

[link]

[link]

2014. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jajj Utolso köszönöm :) Milyen szép. Olyan királyi :)
2014. aug. 6. 22:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Rakerdeztem, akit esetleg érdekel. 18000 fejenként a kaja. 6 oras italcsomaggal. Ez a legolcsobb. Erre raszomltuk az ejfeli menut(1500), az éjfél utáni hosszabitást hajnali 2-ig(100000), az italcsomag lejartaval 1800 fejenként per ora. 59 fővel számolva 1.300.000
2014. aug. 7. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!