Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti tanult (at) ok táncot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tanult (at) ok táncot az esküvőtökre?

Figyelt kérdés
Mit?
2014. aug. 11. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tanultunk.

Volt egy keringőnk nyitótáncnak, és egy salsa átöltözés/éjfél után meglepetésnek.

2014. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A barátnőmék jártak koreográfushoz, egy keringőt tanultam, nagyon szép volt :) :)

Mi a férjemmel saját magunk raktunk össze egy táncot, ilyen egyveleget.

2014. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem. A "meglepetés" tánccal úgy vagyok, hogy szereplési vágyamat kiélem máshol, ahova a közönség azért jön, hogy a táncot/akármi mást/ nézze, nem gyanútlan vacsora vendégek, akiknek 10 percig zavarodott vigyorral kell néznie a táncikálásomat és úgy tenni, mintha tetszene nekik és izginek találnák.


Az első közös táncunk meg csak ölelkezős lassúzás volt, én feleslegesnek tartottam volna a keringőt. Arra ott volt a szalagavató.


De kinek a pap, kinek a papné.

2014. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt betanult tancunk. Feleslegesnek gondoltuk, és az is lett volna. Meg a vacsora se kezdődött el, de már ropták jó páran a táncot. Egész este nem volt megállás, csak megszakított volna a bulit. És mivel nem is tudok jól táncolni, így feszelyezve éreztem volna csak magam.
2014. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Nekünk 2 hete volt az esküvőnk. És mi tanultunk táncokat. :D

Igazából nagyon bénák vagyunk, úgyhogy kellett hozzá tánctanár, és iszonyúan féltünk a közelgő "előadástól", addig nem is mertünk alkoholt fogyasztani - a polgárin való pezsgős koccintácon kívül - amíg nem voltunk túl mind2 táncon, nehogy véletlen elrontsuk a lépést.

De akkora sikere volt, hogy megérte hosszú hetekig kínlódni vele. :) És nagyon jó volt a videóról visszanézni magunkat, ahogy táncolunk. :)


Amúgy a nyitótáncunk bécsi keringő volt, az éjféli meglepetés tánc meg egy cha-cha-cha de kicsit vicces koreográfiával. Mindkét tánc olyan 2-3 perces volt, úgyhogy nem untattunk vele senkit, sőt! Kiabáltak meg tapsoltak minket végig. :)

2014. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

5# tényleg nem bántásból, meg lehet én vagyok a helikopter, de én is tapsolok meg mosolygok mindennek egy esküvőn, mert úgy illik, de ezeket az attrakciókat, amivel újabban mindenki igyekszik túllicitálni egymást a hátamközepére sem kívánom. De ha nektek tetszik, ám legyen.


Az egész esküvő ilyen, soha senki nem mondja meg a párnak, meg a szüleiknek, hogy ha valami szar volt, mindig azt mondják, hogy minden szép és jó volt, aztán meg otthon/hazafelé megbeszélik, hogy "neked is hasmenésed volt? A Krisztiék is azt mondták, hogy hasmenésük volt éjszaka, nem tudom milyen kaja volt ez. " vagy "ez a vőfély nagyon gáz volt, sose lehetett hallani semmit, meg az a játék, nem is úgy szokták, ilyet még nem is hallottam, csodálkozott, ha mindenki húzza a száját, mikor ezt fiúk-lányok vegyesen szokták, nem csak a fiúk" blablablablabla.


Soha senki nem mondja meg, ha szar volt, vagy unalmas. Úgy is mindenki mosolyog, és azt mondja, hogy csodálatos, imádtuk, fú de jó stb.

2014. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 6-os.

Nekem már csak egy kérdésem lenne akkor, és tényleg kíváncsiság, tehát semmi rossz szándék nincs emögött.

Akkor miért mész esküvőre, ha úgyis csak udvariasságból mosolyogsz vagy tapsolsz? Ugyanez megy a szertartásnál is?

Illetve miért gondolod, hogy mindenki csak udvariasságból tapsol? a mi esküvőnkön Gábor nagynénje állva tapsolt, aki egyébként nem is szeret engem, és a lagzi végén a vendégekkel együtt újra eltáncoltuk a táncot, és ők kérték .

És tényleg ne bántásnak vedd, csak tényleg nem értem. Nem túllicitálás, csak egy kicsit eltérőt szerettünk volna a családi lagzik hagyományát megbontva, kicsit modernebb volt, mint amire a család számított, és nagy sikere volt. Főleg, hogy a család nagy része idősebb korosztály, vagy legalább is 50-en túliak, sokaknak még internet sincs otthon, tehát nem is láthattak még ilyet, nekik ez az 1. ilyen élmény volt. Nem gondolom, hogy unták.

2014. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

"Illetve miért gondolod, hogy mindenki csak udvariasságból tapsol? a mi esküvőnkön Gábor nagynénje állva tapsolt, aki egyébként nem is szeret engem, és a lagzi végén a vendégekkel együtt újra eltáncoltuk a táncot, és ők kérték . "


Mert nem akart bunko lenni, nem evidens? Ha nem szeret téged, akkor ugyan minek orult annyira?m

2014. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
szerintem aki csak udvariasságból tapsol, az nem állva teszi, nem marad ott reggel 7-ig, hogy aztán az ő és a testvére kérésére eltáncoljuk még egyszer a táncot közösen...
2014. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

6-os: A mi családunk egyáltalán nem ilyen. :D Sőt egy 3 évvel ezelőtti lagzi balhéba torkollott, mert az egyik vendég azt kiabálta hogy "szar minden" és még a menyasszonynak is elmonta a véleményét hogy mi nem tetszik neki -zene, kiszolgálás, italok stb.

Úgyhogy nálunk senki nem bírja megállni hogy ne legyen őszinte, még akkor is ha durván megbánt vele másokat. De számunkra is meglepő módon, itt mindenki jól érezte magát, és hajnali 5ig maradt a társaság nagy része, pedig volt nekik szoba, lefekhettek volna hamarabb is, ha unatkoznak, de néhányan még azt is mondták hogy ilyen jó lagziban még nem is voltak. Igaz, vagy 30 ember nem jött el a meghívottak közül, őket nem érdekelte. De aki eljött, annak minden tetszett, beleértve a táncunkat is aminek valóban hatalmas sikere volt. /5-ös voltam/

2014. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!