Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hova menjünk nászútra? Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk nászútra? Bővebben a szövegben.

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz az esküvőnk, és nem tudjuk eldönteni, hogy menjünk nászútra. Párom nem szereti a wellness-t, és a masszázsos-szaunás dolgokat. Nem akarunk nagyon sokat fizetni érte, a lényeg, hogy sok látványosság legyen, szabad levegő, régi, nagyon szép emlékművek, szobrok, épületek, stb.

Szívesen várok minden ötletet!


2010. jan. 14. 09:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ezt az oldalt tudnám ajánlani: [link]

Rengeteg szállás, igaz licitálni kell, de el lehet azonnal is vinni. Nem egyszer választottam innen utazást, sosem csalódtam.

2010. jan. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

Ha ügyesek vagytok, kevés pénzből külföldre is kijuttok. Easyjet-nél vannak akciós repülőjegyek. Akár 25 ezer forintból megvan a repülőút két személyre (utasbiztosítás, egy csomag, reptéri illeték benne foglaltatik) oda-vissza Londonba például. Ha nem fontos a flanc, egy olcsóbb helyen néhány ezer forintból meg tudtok szállni naponta, főleg most, hogy nincs igazándiból túristaszezon. Viszont a repjegyet két-három hónappal korábban kell nézegetni, lefoglalni. Szerintem egy 3 éjszakás út is elég lenne. Londonnak sok látnivalója van, a British Múzeum látogatása például ingyenes.

Ha mindent beleszámolok szerintem egy 3 éjszakás, 4 napos út kijöhet úgy 100 ezer forintból, és mégis megvan a külföldi nászutas hangulat. :)

Ha egy kicsit messzebre mentek, különböző utazási irodák ajánlatait kell böngészni, bizonyos helyek nagyon olcsóak ilyenkor. Tavaly a barátnőmék a párjával mindennel együtt 210 ezer forintot fizettek egy egy hetes all inclusive egyiptomi útra.

Persze, ha itthon szeretnétek maradni (nem biztos, hogy egy egy hetes nászút olcsóbbra jönne ki, mint a londoni ajánlatom), akkor ajánlom Székesfehérvárt is. Sok szép épület, utca, múzeum, emlékmű, látnivaló, étterem, stb.

Vagy Pécs, ami most az EKF miatt amúgy is sok programot kínál, sok-sok történelmi emlék, sétálóutca, épület, park, ingyenes képtárlatok, kiállítások, szabadtéri program, Mecsextrém park... Itt tanulok, szóval... :D

Vagy Balatoni borvidék környéke, esetleg Bakony, Vértes... :)

De nehéz ám ajánlgatni környéket, mert azt sem tudom hol laktok. :D

Ha bármi kérdésed adódna még, szívesen válaszolok.

20/L

2010. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
Pécs gyönyörű város. Két éve jártam ott, azt hittem nem is Magyarországon vagyok! De ti döntitek el.
2010. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
44%

Lehet, hogy Pécs majd gyönyörű lesz, ha minden elkészül, egyenlőre még... Jó, már alakul :)

Én pécsiként tuti Lillafüredre mennék nászútra, olyan gyönyörű.

2010. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Angliában már voltam, nagyon szép, de párom belföldön akar maradni, mert inkább Magyarország szépségeit akarja fölfedezni. Szereti a gyeket, dombokat, gyönyörű tájakat, erődt, folyót, együtt mindet :). A lényeg, hogy itthon maradjuk, és mégis egy kicsit távol. De köszönöm segítséget.
2010. jan. 14. 09:55
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
Őszinte leszek, Pécsre ne gyere. Legalábbis most ne, a felújítások miatt rémséges állapotok vannak most. Ha mindenképp belföld, és most akartok menni, én Esztergomot javasolnám, nagyon szép hely, és át gyalog is át lehet ruccani Párkányba egy kirándulás-képpen.:)
2010. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Örség, Bakony is nagyon szép vidék!!
2010. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég fontos lenne, hogy hol laktok...
2010. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek Esztergomba-Visegrádra.
2010. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Pakson lakunk mindketten, az esküvő júli 31-én lenne, és augsztusban pedig mennénk nászútra :)
2010. jan. 14. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!