Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak szerintem jobb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem jobb egy cigány esküvő, mint egy magyar?

Figyelt kérdés
pl a zenék is jobbak, ahogy táncolnak.. és az egész

2014. aug. 17. 16:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Mindkettő lehet nagyon jó is és rossz is.
2014. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%
Biztos nem csak szerinted, én az ereimet vágtam volna fel, ha mulatós vagy cigány zenét el kellett volna viselnem az esküvőmön :D
2014. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tartom jobbnak, sőt. Mivel nem szeretem az olyan zenét, és általánosságban a viselkedésükkel is gondom van, ha még isznak is... nem hiszem, hogy jobb.
2014. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
13%

Cigany esküvö sokkal szebb irigylisre meltô'!!

Mig a magyar eskuvon mig tancolni sem tudnak...ugralnak mint a bak kecskek...

Cigany eskuvon gyonyoru teritek... 1001 feld etel, jo zenekar akar star vendeg... luxus italok fogyasztasa.... tehat a 2 nem lehet osszehasonlitani!!!!

2014. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
22%

Még nem voltam cigány esküvőn. De az olyan lakodalomban nem lehet mulatni, jól érezni magát a vendégeknek, ahol nincs cigányzenekar, magyar nóta.

Igaz, a fiatalok ma csak rángatózni szeretnek a tuc-tuc zenéjükre, mert nem is tudnak táncolni, sem mulatni.

2014. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
Ja, luxus italok fogyasztása és sztár vendég segélyből fizetve vagy tisztességes munkából megszerzett pénzen megfizetve. Ugyan... eddig csak azt láttam, hogy ha nagy cigány lagzi van, akkor ott tisztességes ember nincs nagyon. Amelyik normális, dolgozik nap mint nap, az visszafogottabb lagzit tart.
2014. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a magyarok is rendeznének 1000 eteles,zenekaros lagzit ha lenne pénzük..
2014. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
72%
igen, csak szerinted.
2014. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak szerinted, de ez nem jelenti azt, hogy objektíven jobb.
2014. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
Én eleve nem szeretem a tipikus lagzikat - tánccal, mulatóssal - szóval nekem egy szinten áll a kettő.
2014. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!