Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslány ruha kölcsönzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslány ruha kölcsönzés hogyan működik?

Figyelt kérdés
Egyik munkatársam esküvőjére koszorúslányként vagyok hivatalos.Még nem volt szó semmiről,hogy ruha milyen-hogyan legyen.Mi ilyenkor a szokás?Úgy tudom egy koszorúslány ruha kölcsönzés 15-20 ezer ft!Ezt nekem kell majd fizetnem?Vagy a menyasszony fizeti?Ő is választja ki, vagy teljesen rám van bízva?Közösen kell elmenni a menyasszonnyal és a többi koszorúslánnyal kinézni a ruhát?
2010. jan. 14. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor felkért akkor kellett volna ezt tisztázni.

Egyébként legtöbbször a koszoruslány fizeti magának, ha csak nem külön varratnak. àlltalában a menyasszony megmondja milyen szinü legyen. szoktak együtt menni de nem kötelezö, ha csak egy szalonnak több egyforma ruhája van és így mindnekinek ugyan olyan lesz. Nálunk így volt a 3 felnött lánykámnnak és a 3 kislánynak pont ugyan olyan volt a ruhája mert a kölcsönzönek több méret fazon volt ugyan abból a fajtábólm ezt úgy kell elképzelni, hogy nem totál egyforma volt, de ugyan az az anyag, szín kombináció.


Munkatársak nem szoktak munkatársakat koszoruslánynak megtenni, ha csak nem nagyon jó barátnök.

2010. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát elméletileg annak kell fizetni a koszorúslány ruháját, aki felkérte. De a mai világban, már nem így van.Az fizeti, akinek van rá pénze.
2010. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mikor engem felkért, nem tudtam,hogy nekem kell fizetni :S annyit mondott a menyasszony,hogy rózsaszín legyen.De még van pár hónap odáig,megfogom beszélni vele.Visszamondani meg már nem szeretném.
2010. jan. 14. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt menyasszonnyal kell megbeszélni mindenképpen,hogy ő hogyan képzelte.
2010. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyomány szerint a mennyasszon fizeti... aztán engem kétszer kértek fel, és mindig én fizettem. Az egyiket lemondtam arra hivatkozva, hogy nem tudom finanszírozni. Ha ezért valaki megsértődik, ám legyen.
2010. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát köszönöm,de... nem merem lemondani, mégis a munkatársam,még ki tudja meddig nézegetjük egymást.Viszon akkor nagyon meg kell huznom magam, uj cipő plusz fodrász...áh ez durva
2010. jan. 15. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám neki, hogy ne haragudjon, de úgy alakult, hogy most ezt a kiadást nem tudod vállalni. (Gondolom még ajándék is kellene.) Ezért visszamondanád a koszorúslánykodást.

Akkor kibújna a szög a zsákból, hogy ő akarta-e fizetni, ha meg nem, akkor nem maradsz szarban.


Persze, ez akkor járható út, ha nem akarsz ilyen kiadást. Én megmondom őszintén, egy kolléganőmnek sem lennék a koszorúslánya szívesen, ha nekem kellene fizetni. Ha lenne rá, nem érdekelne, de van jobb helye is annak a pénznek.

2010. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!