Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt a ruhát felvehetem esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a ruhát felvehetem esküvői tanuként?

Figyelt kérdés

[link]

nem vagyok ilyen magas tehát nem ilyen rovid



#ruha #esküvő.csipke
2014. aug. 24. 20:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit merész, mivel áttetsző, de szerintem belefér. Ha a menyasszonynak is megfelel. Én egyeztetnék vele, az biztos.
2014. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Ez éjszakai kisestélyi, és nem való esküvőre.
2014. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
csalóka bélés van alatta nem látszik át
2014. aug. 24. 20:59
 4/30 A kérdező kommentje:
nem való ? mi való?
2014. aug. 24. 21:02
 5/30 anonim ***** válasza:
51%
Egy ruha, ami kicsit hosszabb és nem testhez tapadó. Nem vagyok prűd, csupán szexis ruhát felvenni sértő a menyasszonnyal szemben.
2014. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%
Valóban nem illik. De ha a menyasszony nem bánja, akkor miért ne.
2014. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

nekem térdig ér nekem és nyakig zárt és veszek rá blézert

mostmár teljesen tanácstalan vagyok.

2014. aug. 24. 21:11
 8/30 anonim ***** válasza:
66%

Nem illik szerintem sem. Ez egy éjszakai szórakozóhelyre való.

És nem a hosszával van a probléma.

2014. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem a válaszokat. Szerintem semmi gond nincs a ruhával , és tökéletesen illik egy tanúnak. A fontos, hogy jó alakú nő viselje, mert ezen gond ha látszik egy-két hurka alatta.

Szerintem finom, egyszerű, divatos, és szexis. Alá van bélelve, tehát nem látszik ki a fehérnemű, és a csipke mostanság nagyon divatos. Nem csak a menyasszony privilégiuma a csipke viselése. Mivel a most divatos ruhák közt sok csipkéset lehet kapni a násznépben sokan fognak csipkét viselni. A menyasszony mit szólna hozzá? Valószínűleg nem lesz túlöltözve.

2014. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
44%
Túl kihívó és közönséges.
2014. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!