Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan zajlott az esküvőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlott az esküvőtök napja?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Reggel 8 ra jott a fodrasz sminkes, délre elkeszultem. 1-4 ig szabadtéri fotozas (menyasszony , vőlegény, koszoruslanyok). 5 kor kezdődött a ceremónia kb.30 perc. Utana elfoglatuk a helyünket , pici buli. 7 kor vacsora , utana buli. 10 kor jott a torta , utana menyasszony tánc . Utana buli hajnalig. Nálatok hogy lesz?
2014. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Reggel anyu jött besütni a hajam, aztán megérkezett a menyasszonyi csokrom is, majd elindultunk.


12.00-kor kezdődött a ceremónia, utána egy kis fotózás, ez 20 perc volt kb, majd irány az étterem. Ott volt ebéd, ahol mindenki azt evett-ivott amit rendelt magának, majd 3 féle tortából lehetett enni (fekete-erdő, mogyoró, csoki). Közben mindenki beszélgetett mindenkivel, halkan szólt a zene.

4 körül elkezdtünk készülődni haza, mert tél volt, ünnep előtt 2 héttel:)... nem akartuk hogy tök sötétben menjen haza mindenki. Elosztogattuk a maradék tortát a vendégek között, plusz mi is hoztunk el, és hazafuvaroztak minket.


Tökéletes nap volt:) mindig is ilyen pici, karácsonyi hangulatos esküvőt akartunk.

2014. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Reggel 6-kor keltem, elmentem megfürdeni, és utána kb. 11-re mentem fodrászhoz, kozmetikushoz. Fél 3-kor felöltöztem. Eközben a férjem elment a vendégekért (vidéken volt a lagzi, volt, aki vonattal jött), a cukrásszal és a zenészekkel egyeztetett, dekorossal beszélt, sütikért, piáért ment, a köv. csoport vendégért ment. Rengeteget sürgött-forgott, én nem csinálhattam semmit, konkrétan nem engedték a nagynénjéék, mondván a menyasszony ne csináljon semmi, a férjem meg majdnem sírt az idegtől :(

3-tól kikérés, 4-től polgári, fél 5-től templomi, majd kb. fél 6-tól fotózás kb. 1 óra max, majd vacsi, nyitótánc és buli reggel 6-ig :)

2014. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Helga92 ***** válasza:
Reggel hatkor keltünk. Én 7:15re mentem a sminkeshez, utána fodrászhoz (egy helyen volt a kettő), utána igazításra visszamentem a sminkeshez. Kb fél 10kor végeztem, utána haza mentem. Párom közben pakolászott, fogadta és vendégül látta a vendégeket mikor haza értem én is segítettem neki. 10:30ra jött a virágos díszíteni a kocsit, ott kicsit elhúzódott a dolog, szóval gyorsan kellett öltözni és indulni. Végül 11.50kor elindultunk a polgári ceremónia helyszínére. 12:30kor kezdődött a szertartás, persze előtte már volt probléma mert párom tanúja nem hozott személyit, így mást kellett megkérni, de végül így megoldódott a probléma. Utána fotózkodtunk a rokonokkal, barátokkal, majd mi magunk is. Végül elmentünk az étterembe és volt egy kisebb ebéd ami úgy 6ig tartott.
2014. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fél 8-ra mentem a fodrászhoz, sminkeshez. Amíg ott ültem, a férjem elment a megrendelt pogácsákért a vendégváráshoz és a virágokért, meg szendvicset szereztek ebédre.

Amíg a virágosnál voltak, addig anyu segített felöltözni, és amikor belépett a férjem a csokrommal, akkor látott meg teljes harci díszben. Szóhoz sem jutott.

Megettük a szendvicseket, utána 1-re elmentünk fotózni, anyu meg otthon maradt, és fogadta a vendégeket.

3-ra hazaértünk, 4-ig köszöntöttük mi is a vendégeket, 4-kor átsétáltunk a házasságkötő terembe (10 percre volt tőlünk).

Fél 5-kor szertartás, utána csokordobás, közös fotók a rokonokkal.

6 után értünk az étterembe, fél hétkor tálalták a vacsit.

Vacsi után ajándékozás, nyitótánc, buli.

10-kor torta, éjfél előtt menyasszonytánc.

Utána átöltözés, és buli hajnal 2-ig. A férjem rokonai busszal jöttek Győrből, és akkor indultak haza, így vége lett a bulinak.

Tökéletes nap volt.

2014. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
A napkelte és a napnyugta óráitól nagyban eltérő napközben történő fotózást senkinek sem javaslom.
2014. szept. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Reggel 6 kor keltem, 7-re mentem sminkeshez, fél 9-re fodrászhoz, 10 körül jött a fotós. Délután 2 kor indultunk a szüleimhez a lánykikérőre, 3kor kikérő, 4 -kor templomi, 6-kor polgári, 7 körül már az étteremben voltunk. Életünk valóban legcsodálatosabb napja volt, el se tudtam képzelni, hogy ennyire jó lesz. Nem izgultam agyon magam (mint ahogy előtte gondoltam), nem lettem rosszul a templomban (valamiért tartottam ettől, hülyeség volt), ugyanúgy ettem, mint bármikor máskor, inkább izgalom volt bennem, alig vártam, hogy pörögjenek az események. Azóta is mindenki emlegeti, hogy mennyire jó volt az egész esküvő és lagzi. Mi meg főleg a férjemmel, életünk legjobb napja volt :)
2014. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!