Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi az értelme a mai legénybúcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az értelme a mai legénybúcsúnak/leánybúcsúnak?

Figyelt kérdés
Mi az értelme hogy kínos feladatok elé állitják a vőlegényt/mennyasszonyt?? Mire jó ez? Mikor jött ez divatba??

2014. aug. 30. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Ez már szerintem nagyon régi szokás.

Vannak, akik élvezik, jó bulinak tartják. Akik meg nem szeretik az ilyesmit, azoknak nem kötelező tartani.

2014. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyes pontosan uvy van, ahogy mondod.
2014. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Semmi főleg úgy hogy mindenki együtt él már tehát nem legény/lány ennél már az viccesebb ha gyerek van és lány/legénybúcsút tartanak.
2014. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék majd legénybúcsút de nem ilyen nemnormális feladatokkal, mi benne a buli?? Barátaim már a feladatokon gondolkodnak!!
2014. aug. 30. 19:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fújd le, mondd, hogy inkább menjetek el szimplán sörözni/nyársaljatok/menjetek moziba/színházba/amit egyébként is szoktatok.
2014. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a barátaiddal, hogy te ilyet nem szeretnél, ha mégis próbálnak rábeszélni, az sem baj, ha nyomatékosan kijelented, hogy egyenesen utálod az ilyesmit, neked ez nem jó szórakozás, csak kínszenvedés, ne toljanak ki veled. Inkább menjetek el egyet sörözni, vagy beültök valahova beszélgetni, vagy amit szeretnél.
2014. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen én is egy jó kis sörözésre gondoltam de a szerelmem már mondta hozy csakazért is szól a barátaimnak hogy valami durva feladatokat adjanak!!
2014. aug. 30. 21:04
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Nekem volt lánybúcsúm, de a barátnőim tudták, hogy nem iszok, nem is akartak leitatni. Tudták, hogy ocsmánynak tartom a kukiformájú tortát, amit a lánybúcsún a menyasszonynak naylogatnia kell, így nem is volt ilyen tortám. Tudták, hogy nem szeretem a giccset, nem is kaptam giccses szexi fehérneműszettet, amit ilyenkor egyébként szokás kapni. Tudták, hogy enyhén szólva nem őrülök meg a vetkőzős fiúkért, hát eszük ágában sem volt ilyet hívni. Tudták, hogy NEM SZERETEM A GAGYI FELADATOKAT, így nem is volt semmihülye feladat.

Majdnem 20-an voltunk egy kis klub nekünk kiadott részében, senki sem volt részeg, jókat táncoltunk, beszélgettünk, nevetgéltünk. Egyszerűen csak velem örültek, ez volt a lényeg. Tehát így is lehet. Ha a barátaidnak tényleg fontos vagy, akkor olyat szervezzenek, ami neked tetszik, és ne olyat, amilyenre ők vágynak!

(Az egyik ismerősömnek a barátnői olyan lánybúcsút tartottak, hogy a menyasszonyt szándékosan leitatták, szó szerint lefogták és öntötték bele a piát. Majd részegen kivitték a város főterére. Mert a barátnői nagyon viccesnek tartották, hogy ott dülöngél szegény, aki amúgy nem is szokott inni)

2014. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na igen ez az a barátnőm pedig szereti vagyis ő azt mondta hogy igy a buli hogy feladatokk vannak igen ám csak veszi eszre hogy némeik milyen kínos vagy ízléstelen!! Ma pl bementek hozza (egy sörözöben dolgozik) hogy legénybúcsút tartanak de a piacon mindenki elzavarta őket mert az a feladata hogy egy nőtől el kell kérnie a melltartó vagy a bugyi cimkéjét... szerintem ez már ízléstelen .unkoság!!!!
2014. aug. 31. 00:23
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Határozottan mondd el neki, hogy te nem szereted az ilyesmit, ez a te leánybúcsúd lesz, az a fontos, hogy neked jó legyen. Senki nem kötelezhet arra hogy kellemetlenül érezd magad vagy ami még rosszabb kárt szenvedjen a párkapcsolatod, mert néhány barátnőd ezt szórakoztatónak tartaná. Angol nyelvű fórumokon jó néhány olyan történetet olvastam, hogy olyan dolgokra vették rá a vőlegényt vagy menyasszonyt a legény/leánybúcsún ami miatt le lett mondva az esküvő vagy ha később derült ki akkor válás lett belőle (pl.: rávették a vőlegényt hogy egy prosti ápolja le a farkát, rávették a menyasszonyt hogy vegye kézbe/szájba a vetkőzős fiú farkát, mert ez "mekkora buli már").

A legénybúcsúk már több évszázadra nyúlnak vissza, de sokáig csak arról szóltak, hogy a vőlegény és a barátai jól berúgtak nem arról, hogy szexuális dolgokat csináljon a vőlegény egy másik nővel (biztos volt olyan is amikor bordélyházba mentek, de ez nagyon ritka kivétel volt). A női megfelelője a leánysirató volt, de ez a leánykor elbúcsúztatására szolgált, egyáltalán nem arról, hogy megcsalásra biztassák a menyasszonyt vagy kuki alakú tortát egyenek. Aztán az USA-ban az 1960-as években divatba jött, hogy a legénybúcsúkra sztriptíztáncost, még rosszabb esetben prostit rendeltek. Ezen teljesen jogosan felháborodtak a nők, de ahelyett hogy világosan kikötötték volna hogy ilyen nem lehet a legénybúcsún inkább bosszúálló módon kitalálták hogy vetkőző férfiak szórakoztassák őket, ez a 80-as években jött divatba. Az USA után átterjed a többi "nyugati" országra is. Én személy szerint ebben a formában hülyeségnek tartom őket, mert a farkukon uralkodó nem tudó férfiak és bosszúszomjas nők gondolkodásmódját tükrözik. Ahelyett hogy egy életszakasz lezárását és egy új kezdetét ünnepelnék átment abba hogy tegyük tönkre a házasságot mielőtt már az elkezdődne.

2014. aug. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!