Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Munkatársak meghívása esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkatársak meghívása esküvőre?

Figyelt kérdés
Most megyek új munkahelyre, közben 1 év múlvára esküvőt szervezünk. Valószínűleg 1 év alatt nem lesz még olyan nagyon közeli viszonyom a munkatársakkal, mint aki hosszabb ideje dolgozik együtt a kollégákkal. Ilyen esetben is illik meghívni őket? Én inkább bensőséges, kis létszámú esküvőre vágyom (értem ezalatt magát a templomi esküvőt is, nem csak a bulit utána), és inkább feszélyeznek azok az emberek, akiket nem ismerek még annyira. Mit gondoltok? Bunkóság, ha valaki nem hívja meg a munkatársait?
2014. szept. 3. 12:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Mifelénk nem szokás meghívni a munkatársakat, csak akkor ha nem csak munkatárs, hanem baráti viszonyban is vannak. Szóval egyáltalán nem bunkóság.

Viszont engem már hívott meg munkatárs nem is a saját, hanem a gyereke esküvőjére, akit szinte nem is ismertem :D

2014. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

1 év alatt még nagyon sok minden történhet!

Szerintem nem bunkóság, ha valaki nem hívja meg a munkatársait, minek?!

Én el nem tudnám képzelni, hogy ott legyenek az esküvőn a munkatársaim, nem kavarok a munkával a magánéletem, és amúgy se vagyok olyan viszonyba velük, hogy ott legyenek.

2014. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2014. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
Az esküvőre illik őket meghívni, de csak a szertartásra, a bulira már nem kell.
2014. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk az a bevett szokás, hogy a szertartásra meghívjuk a munkatársakat, aztán a lagziba/vacsorára (ki mit tart) már nem.
2014. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívnám meg.
2014. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

Nekem egy év alatt nagyon jó viszonyom alakult ki a munkatársakkal, sokkal jobb, mint ahol előtte dolgoztam, így ők hivatalosak a lagziba is.


Ez attól függ, hogy milyen viszonyban vagytok. Ha nem szeretnéd, ne hívd meg őket, nem hinném hogy sértődés lenne belőle. Esküvő után vigyél be egy kis sütit és megoldódott a dolog.

2014. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%
A szertartásra illik meghívni őket, protokolláris jelleggel. Nem fognak elmenni (mindenki tudja, hogy ez egy udvariassági meghívás), de a protokoll miatt így szokás.
2014. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk is 1 év múlva lesz az esküvőnk, mi a vőlegényemmel megbeszéltük,hogy ő a polgári esküvőre minden munkatársát meghívja (10 éve dolgozik velük), de a lagzira csak 2-t, akikkel a viszonya baráti is, és nem csak munkáról beszélgetnek, meg a munkahelyen találkoznak. Én családi vállalkozásban dolgozom, tehát a szüleim ugye alapból is jönnek, valamint 1 embert hívok meg a cégtől, mert az alkalmazottakkal azért nem olyan a viszonyom, hogy elhívjam őket. Tehát akit úgy gondolsz hívd meg a szertartásra, de ha senkit nem hívsz az sem baj. Ezt úgyis te fogod érezni, hogy szeretnéd hogy valaki ott legyen és ünnepelnél vele, vagy sem. 1 év alatt sok minden történhet. :)
2014. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

Mi csak a szertartásra hívtuk meg a kollégákat, a vacsorára nem.

Senki sem vette zokon, előtte tartottak nekem bent egy kis bulit, kaptam szép nászajándékot.

2014. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!