Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nyíregyházán a Silver Rose-ba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyházán a Silver Rose-ba varrattatott már valaki menyasszonyi ruhát Rabócsi Renátánál?

Figyelt kérdés
Személyes vélemény, tapasztalatok, vételár, kölcsönzési ár?

2014. szept. 8. 18:49
 1/4 tarnai ***** válasza:
0%
Én egy sárkányt varrattam a hátamra, de már megbántam. A strandon mindeki megbámulja. Süsü óta mindenki tudja, hogy egy rendes sárkánynak minimum feje van. Az enyémnek meg 4. Szóltam a Reninek hogy javítsa ki, de azt mondja down-szinrómás ami a hátamon van, és nem fér el több fej. Menjenek el gyúrni. Ilyet mond. Hát inkább a ruhakölcsönzés asszem...
2014. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


Én készítettem Rabócsi Renátával ruhát. Nagyon jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Igazából ő annak a híve, hogy először járjál körbe minden létező kölcsönzőt és ha nem találod meg álmaid ruháját a nagy napra, akkor fordulj hozzá. Azután viszont nincsenek határok. Renáta valóban el tudja készíteni azt a ruhát, amit megálmodtál, vagy éppen segít kitalálni, hogy mi is állna igazán jól. Hiszen valljuk be, szakmai szemmel másképp látja. Kölcsönözni nála nem lehetséges, hiszen ,,rádszabott” egyéni ruhákat készít. A ruha készítésének díja pedig függ a felhasznált anyagtól és ruhától. A kapcsolatfelvétel akár Facebook-os üzenetben is lehetséges (Silver Rose Rabócsi Renáta), ő pedig készségesen segít.

Én csak ajánlani tudom Renátát, az általa készített ruhában, valóban királynőnek éreztem magam…

2016. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 HSJudit válasza:

Személyes vélemény a Silver Rose-zal és Rabócsi Renátával kapcsolatban? Az van bőven!

Nekünk 2015 szeptember végén volt az esküvőnk. Nagyon friss az élmény. Évek óta figyeltem Reni munkásságát a közösségi oldalon. Amikor eljutottunk oda, hogy esküvőnk lesz, határozottan tudtam, hogy Renit keresem fel ruhával kapcsolatban. Az első pillanattól kezdve figyelt rám. Nem mentem egyetlen szalonba sem, nem töltöttem fölöslegesen az időmet értelmetlen rohangálással. Egyszerűen töltöttem le olyan ruhákat, amik tetszettek.Ezeket megmutattam Reninek, hogy mi fogott meg bennük. Én nem láttam a végét, de ő igen.Egészen az esküvő napjáig a kezében tartott mindent. Elkészítette a fő ruhámat, a táncolót és a menyecskét is. Mindháromban az az igazi királynős érzésem volt. Álmodni sem tudtam volna szebbet! Minőségi anyaggal dolgozik. A stílus, a szakértelem és az emberekkel való bánásmód a kisujjában van. Egyenes és őszinte ember. Ha valami nem jó, nem illik oda vagy túl sok (amit a menyasszony szeretne)akkor azt megmondja. Oda figyel minden kis apró részletre. Nálunk az örömanyák, kísérő-tanú és koszorúslány ruhákat is ő készítette. Teljes volt az összhang. Mindenkinek megtalálta a stílusát. Az egész család örömmel viselte a ruháit. És mindemellett segítségünkre volt az öltöny beszerzésében is. Olyan embert ajánlott, akivel össze tudtak dolgozni, így a menyasszonyi ruha összhangban volt a vőlegény öltönnyel.

A nagy napon pedig a készülődés során mindent megtett, hogy a megjelenésünk tökéletes legyen. A ruha ára sok mindentől függ: pl.: mennyi anyag szükséges hozzá és az az anyag milyen minőségű.

Ha újra kezdenénk a szervezést csak hozzá fordulnék ismét. Egy életen át hálás szívvel fogok rá gondolni. Hónapokon át tett értünk és velünk együtt izgult.

Csak ajánlani tudom mindenkinek! Bátran keressétek, mert amit megálmodtok azt Ő megvalósítja.

2016. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondhatnátok egy árat a "sok mindentől függ"-ön kívül is, aki tud... kinek, mennyiért csinálta? Köszi
2016. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!