Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári-templomi-vacsora. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári-templomi-vacsora. Mi lenne az optimális menetrend? Milyen időpontokban? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
A házasságkötő terem és a templom kb 500 méterre vannak egymástól, az étterem 25 km. Például 3-kor polgári, 4kor templomi, 5- fél 6 körül mindenki indul az étterembe, 7kor vacsora. Hol kellene több szünet, esetleg kevesebb. Mivel nagyon régen voltam esküvőn utoljára vendégként, fogalmam sincs. Ti hogy csinálnátok?
2014. szept. 10. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyjából jónak tűnik. Én talán a vacsit 7.30-ra tenném, mert biztos nem mindenki megy a lagzira is, viszont előtte gratulálnak, kis beszélgetés, minden. AZ étteremben is mindenkinek meg kell találni a helyt, kicsit kifújni magát, felfrissülni, esetleg a régen látott családtagok beszélgetnek egymással.
2014. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 3-kor van a polgári, és 7:30-kor a vacsora, addigra már mindenkinek kopogni fog a szeme az éhségtől. Ha így marad a dolog akkor meg kell oldani hogy menet közben is lehessen valamikor enni (pogácsát pl). Én inkább pénteken tartanám a polgárit ha nálatok ennyire hosszú a templomi (általában nem ilyen hosszú, kérdezz rá).
2014. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem jó ez így
2014. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A sorrend jónak tűnik, de egyet értek a korábbi válaszolókkal 3 és 7 között a násznép jó eséllyel éhen fog halni. 4-től 5-fél6-ig tart a szertartás, akkor akár előtte is csinálhatnátok egy kis hidegtálas állófogadást pogácsával, üdítővel.

Egyébként a 25 km kocsival, bérelt busszal nem akkora távolság, szerintem ott rövidíthettek is az időn. A mi esküvőnk 5kor kezdődött a polgárival, 6tól volt a templomi és negyed8ra mindenki az étteremben volt, fél8 kor tálalták a vacsorát, de így volt, akinek már kopogott a szeme. :)

2014. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 5től volt a polgári, 6tól templom, 7től vacsi( bár ez egy kicsit csúszott, olyan fél8fele kezdtek bevonulni az emberek, 8 körül kezdtek enni)
2014. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!