Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Október végén megyek esküvőre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Október végén megyek esküvőre. Ez a ruha jó lesz?

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 17. 16:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%

Esetleg ezek közül valamelyik, vagy valamilyen hasonló:

[link]

[link]

[link]

A második szerintem sem, akkor már inkább a kék. De valóban sokat dobhat a megjelenésen egy blézer, és az alá nem kell hosszú :)

2014. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
61%
Nekem tetszik :)
2014. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
27%
Ha tél típus vagy a második ruha öregíteni fog. Fazonra sem tetszene esküvőre. Ha lapos a hasad, esküvői vacsi után akkor is előnytelen lenne.
2014. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
Esküvőre mész nem az út mellé kislányom, miért nem húzol tisztességes kosztümöt? Nem kell neked állandóan a középpontban lenni, nem rólad szól!
2014. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nagyon csinos a ruha:) Én felvenném ha ilyen alakom lenne és engem egyáltalán nem emlékeztet köntösre. Szerintem nyugodtan vedd fel, csak arra figyelj, hogy ne legyen mély a dekoltázs.
2014. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
43%

Dehogynem kéne kiöltözni

Szerintem a kék jobb :)

erről ez jutott eszembe

[link]

2014. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
59%
Ez olyan, mint egy strasszos kínai köntös. Illetve az is. 15.000 ft egy " 98% Poliamid, 2% Licra " kínai ruháért? Ne haragudj, de te megbolondultál?
2014. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
54%

Egyébként pl.:

[link]

2014. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Láttam nagyon szép ruhát amit egy hozzád hasonló típusú nő viselt. Vörös volt a ruha felsője, mell alá, onnan fekete volt. Nagyon csinos volt a vörös cipő és táska
2014. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

a második amit linkeltél jobban tetszik, és olcsóbb is :) de valahogy egyik sem igazán.

Az első műanyagból készült!! Ez fontos! Én ezekben nem érzem jól magam hosszútávon.

Illetve amire színválasztásnál figyelj, nem tudom te milyen típus vagy, de valaki könnyen izzad is kialakul a "pisztolytáska", tehát a hónalj alatt a folt. A második ruha szerintem tipikusan olyan színű, amin nagyon látszik.

21l

2014. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!