Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívjam a szomszédom gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívjam a szomszédom gyerekeit az esküvőmre, ha ők meghívtak minket a sajátjukra, de csak az egyikére mentünk el?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkit sem megbántani, de kis esküvőt akarunk kb 50 fővel.
2014. szept. 23. 08:04
 1/8 Kései Sirató ***** válasza:
92%
Igen, hívd meg, ha ők is meghívtak, illik visszahívni..
2014. szept. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
illene meghívni őket.
2014. szept. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szertartásra hívd el őket, és amikor átadjátok a meghívókat, akkor közlitek, hogy bensőséges, kis családi ünneplést tartotok utána. Max. abból lehet sértődés, ha nekik akkora volt, ahol ti is elfértetek a lagzin is, mert ők komolyabb barátnak gondoltak titeket, mint ti őket. Hogyhogy csak az egyikére mentetek el annó, abból nem volt sértődés?
2014. szept. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért mert akkor úgy áltunk anyagilag, hogy nem engedhettük meg magunknak, hogy esküvőre menjünk.
2014. szept. 23. 08:37
 5/8 csabika1971 ***** válasza:
94%

Esküvőre aki meghívott illik vissza hívni. A szomszédot pedig alapból szokás esküvőre hívni, a jó viszony miatt. Így őket már duplán is illene.

Persze ez a ti döntésetek lesz.

2014. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%
Annyi esküvőn voltam már... igaz csak azért, mert a szüleimet hívták, mi meg még gyerekek/tinik voltunk, tehát vittek magukkal, de ha mind a nemtudom hány másodunokatesót stb. meghívnánk, hát még vagy 6 évig gyűjtögethetnénk az esküvőnkre...
2014. szept. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem hívnám meg.
2014. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Én rengeteg esküvőn voltam kicsi koromtól fogva. ha mindenkit visszahívtunk volna az illem miatt, akkor minimum 300 fős esküvőnk lett volna. Ehelyett volt egy 35 fős esküvői vacsoránk a szűk családdal. Anyailag sem engedhettük meg, hogy hagyományos falusi lagzit csináljunk (mert faluról származom), de mivel már 10 éve nem is lakom otthon, így nem is volt igényem a falusi lagzira.

Én is voltam a szomszédunk gyerekeinek az esküvőjén, de mivel nem is tartjuk velük a kapcsolatot (nem is egy településen lakunk már), így nem éreztem szükségét, hogy az esküvőm miatt felvegyem velük a kapcsolatot több éve után.

2014. szept. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!